У Франції чоловік на викраденому фургоні збив пішоходів
События в миреfreezmi.io04 февраля 2021

У Франції чоловік на викраденому фургоні збив пішоходів

Чоловік на викраденому фургоні муніципальної служби збив двох людей в діловому районі Дефанс в передмісті Парижа. Про це повідомив телеканал BFM TV.

Один з пішоходів загинув на місці, другий був госпіталізований. Після інциденту водій спробував сховатися пішки, однак був затриманий в той момент, коли збирався зістрибнути на залізничні колії.

Версія теракту не розглядається.

За даними газети Le Parisien, затриманий 46-річний чоловік не має певного місця проживання і був знайомий місцевим жителям, а також співробітникам офісних приміщень.

Перед інцидентом у нього стався конфлікт з чоловіком і жінкою, після чого він заліз в фургон і наїхав на них.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3020
Если бы кто-то не был таким упёртым и себялюбивым, как стадо ослов, и не рисовал себе каждый раз на выборах у порно 80 процентов, а показал честные 55-60, то не надо бы было всяких Автуховичей ловить.
3020
Ахтунг, срочно закрыть отделы с галстук Ами.
3020
Шо, Беня, не ты один под весёлым Роджерсом ходишь. Ша, благородные пираты из Пиндостана, теперь тебе черную метку вручили. Следущий на выход, Ахметка? Все,для любимых транснациональных финансовых групп. Усмешкаа судьбы, чучело ЗЕ, привалило огородника Бе и никакого Путина или все таки Байден давняя консерва Путина.
СИМ
еще не выполнено домашнее задание
Елена
Так, Томос ему в помощь.
3020
Курвы, то все не себе любимым, то на войну с Путиным. Зрада!!! Опера СБУ, это агенты ФСБ, а следаки ГБР-СКР, а военной прокуратуры-ГРУ, Кулеба засланный казачок Лаврова. Да, Еле на?
3020
Ты, отож, не понимаеш, це зрада, заради перемоги.