У Франції домам моди заборонили знищувати непроданий товар
События в миреzib.com.ua08 марта 2020

У Франції домам моди заборонили знищувати непроданий товар

У Франції прийняли закон, згідно з яким виробники дизайнерського одягу, аксесуарів, косметики та електроніки тепер не зможуть викидати або спалювати нерозпродані товари.

Французькі компанії, особливо виробники модного одягу і косметики, часто вважають за краще знищити нерозпродані залишки колекцій, ніж передати їх в аутлети. Тільки доми моди у Франції щорічно знищують одяг і взуття вартістю понад €675 млн.

Тепер вони зобов’язані віддавати непродану частину товарів на благодійність або пускати їх у переробку чи знаходити інший спосіб їх повторного використання. Інакше їх чекають великі штрафи.

Це нововведення — частина великого плану французької влади щодо зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище. До нього також входять заборона паперових чеків, повний перехід на перероблювані види пластику до 2023 року і боротьба з використанням одноразових пластикових виробів.

Крім того, згідно з новим законом деякі види ліків у аптеках продаватимуть в індивідуальній упаковці — щоб люди купували рівно стільки ліків, скільки потрібно, і не викидали прострочені пігулки і краплі.

1 комментарий

Написать комментарий
  • гог
    08 марта 2020
    прикольно...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.