События в миреzib.com.ua24 мар.

У Франції надто ретельний підбір персоналу прирівняли до шпигунства

nk_hauz/-mwznnt3jkus03oehaii.jpg

Проти французького підрозділу Ikea висунуто звинувачення в шпигунстві. Перед судом постали колишній і нинішній керівники компанії і ще кілька осіб.

Заявлено, що компанія стежила за особистим життям як своїх співробітників, так і кандидатів на роботу, аби виявити підозрілі зв’язки, кримінальне минуле, джерела доходів, пише Euronews. 

Деяких співробітників звільняли на тій підставі, що їх однофамільці були викриті в злочинах. Для стеження наймали приватних детективів і навіть поліцейських, які теж опинилися на лаві підсудних.

Адвокати захисту вважають, що звинувачення мали бути пред’явлені лише тим, хто безпосередньо організовував стеження за співробітниками, а не компанії як юридичній особі. Адже в кримінальному праві строго кажучи немає такого поняття, як «система шпигунства».

У Франції на Ikea працюють майже 10 тис. осіб. Стеження, про яке йдеться, мале місце близько 10 років тому. На тлі скандалу фірма вже звільнила 4-х менеджерів. Компанії загрожує штраф у €4 млн, а кільком обвинуваченим — реальні строки.

💬 Последние комментарии
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.
Гость
Кому чего... и такое бывает.