У ФРАНЦІЇ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ ПЕРШУ ОФШОРНУ ВЕС
События в миреkosatka.media07 ноября 2020

У ФРАНЦІЇ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ ПЕРШУ ОФШОРНУ ВЕС

У Франції почали будівництво першого офшорного вітропарку Saint-Nazaire, передає Rawi. Вітропарк буде складатися з 80 вітрогенераторів і має запрацювати у 2022 році. Обсяг генерації вітропарку складе 480 МВт. Цього достатньо, щоб забезпечити п'яту частину енергоспоживання департаменту Атлантична Луара, де проживає близько 1,4 млн чоловік. «Цей вітропарк має символічне значення для вітроенергетики Франції і промислового сектору країни в цілому. Ми пишаємося тим, що фабрика, яка вже кілька років виробляє продукцію, що йде з Франції на експорт, зможе нарешті випустити її також в інтересах своєї країни», – заявив президент GE France Х'ю Бейлі. Вітропарк Saint-Nazaire буде побудований в гирлі річки Луара недалеко від міста Сен-Назер на відстані від 12 до 20 км від французького узбережжя. Його площа складе близько 78 квадратних кілометрів, де глибина моря коливається від 12 до 25 метрів. До 2030 року Франція планує виконати завдання з виробництва третини всієї електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Ключову роль у вирішенні цього завдання можуть зіграти подібні вітроенергетичні проекти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
во дела
Так ниюулон это же зерновой магнат когда это он стал корабли строить?
подешевеет
Во время второй волны она опять упадет, элементарно нет спроса, все сидят дома.
Кот Матроскин
Ну не могут хазары думать ни о чём другом, как о личном обогащении. А другой "элиты" у нас нет. Где гробовые чернобыльцев, Зе? "Элита" скрысятничала?
Игбун Хохлов
Все правильно. Порох американцы изобрели. Китайцы стырили изобретение. Шелк тоже. А еще бумагу, компас и книгопечатанье. Южно-Китайское море в древности называлось Южно-Американским, а Гонгконг был штатом США, когда на месте Китая лягушки квакали. Это уже потом клятые китайцы уничтожили индейцев, скинули ядерные бомбы на Японию, разбомбили Югославию, убили Каддафи и Хусейна. И это китайцы придумали финансовую аферу с китайской национальной валютой - долларом, в результате которой мировая экономика накрылась медным тазом. Китаяку на гиляку! Сало Уронили! Смерть творогам! Панду Гэть!
Игбун Хохлов
Да все нормально. По программе старика Бжезинского численность стада хохлоту должна быть снижена до 15 млн особей. Многие тогда дедушку Збигнева считали маразматикомо. А зря. Вона працюе! Баба с косой на пороге. И это не Йуля.)))))
ПОЛНЫЙ УХОХОТУН
Янукович от смеха по полу катается!!!
Кот Матроскин
Зато мы гарно спиваем. Ещё немного поспиваем и передохнем незалежными и гидными.