События в миреdip.org.uaSep 8

У Франції розпочали найбільший кримінальний процес в історії

nk_hauz/68r3AnI7g.jpeg

Починається суд над 20 обвинуваченими в співучасті в теракті 13 листопада 2015 року в Парижі. Це найбільший кримінальний процес в історії Франції. Напад в столиці було найкривавішим в цій країні з часів Другої світової війни. В результаті в 1961 році було введено перше надзвичайне положення.

Спеціальне журі в Парижі буде судити обвинувачених у співучасті в терактах, в тому числі Салаха Абдеслама, єдиного вцілілого члена групи, очолюваної терористами Ісламської держави (ІГ), який 13 листопада 2015 року вбив 130 людей і поранив більше 350 осіб. в Парижі і поблизу Сен-Дені.

Атаки почалися близько 21:00. Сталося три вибухи і шість пострілів підряд. Вибухи сталися на стадіоні «Стад де Франс» у північній частині Сен-Дені недалеко від Парижа. Саме криваве напад стався в клубі Bataclan, де терористи захопили заручників і вступили в бій з поліцією.

Терористи-смертники підірвали себе на стадіоні «Стад де Франс», обстріляли з кулеметів тераси шести ресторанів і кафе в 10-м і 11-му округах столиці та наклали на себе руки в музичному клубі Bataclan.

14 листопада Ісламська держава визнала себе винним в причетності до терактів. Тодішній президент Франції Франсуа Олланд назвав теракти «актом війни» і ввів надзвичайний стан.

Це найбільший кримінальний процес, коли-небудь організований у Франції. Обвинувальний висновок складає 348 сторінок. Покази повинні дати експерти, офіційні особи, політики і навіть колишній президент Олланд. Вирок очікується 24 або 25 травня 2022 року.

Обвинувальний висновок зосереджено, серед іншого, на про генезис нападів. «Згідно з інформацією, зібраною французькими та закордонними службами, в 2014 році Ісламська держава створила структуру, призначену для планування і організації терористичних атак за кордоном», – писалося.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди