У Франції вперше обрали мером трансгендерну жінку
События в миреwww.eurointegration.com.ua25 мая 2020

У Франції вперше обрали мером трансгендерну жінку

55-річна Марі Ко стала першою відкритою трансгендерною жінкою, яку у Франції обрали мером міста. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RFI.

Вона стала мером містечка Тіюа-ле-Марш'єнн на півночі країни, розташованого неподалік від Лілля.

Як повідомила регіональна газета La Voix du Nord, за Марі Ко проголосували 14 муніципальних депутатів з 15, один утримався.

"Я дуже пишаюся тим, що ви мене вибрали. Потрібно визнати, що на початку це не здавалося очевидним", -  сказало Ко в суботу, 24 травня, на першому засіданні в мерії. 

Мер пообіцяла направити свою енергію на поліпшення умов життя місцевих мешканців.

Стефані Ніко з Національної трансгендерної асоціації заявила, що Марі Ко "стала першою трансгендерною людиною, обраною мером у Франції". Ніко каже, що "хтось міг бути" обраний і раніше, але не заявляв про це публічно.

Як повідомляє Le Figaro, в ході муніципальних виборів у березні кандидати від списку, очолюваного Ко, набрали від 63 до 73% голосів.

"Люди мене обрали не тому, що я трансгендерна, вони обрали мою програму. Ось, що цікаво: коли такі речі стають нормальними, на тебе вже не показують пальцем", - заявила Марі Ко.

Марі Ко, мешканка містечка протягом двадцяти років, поєднає функції мера з керівництвом компанією в області ІТ-консалтингу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Кому чего, а кому не надо. И как-то так.
Гость
И как-то всё горестно...
Гость
И такое бывает.
Гость
И если поживём...
пожилой Петр
А "в чем заключается могущество (сила) христианства? Не в соблюдении ли заповедей Божиих?"... «Если любите Меня, соблюдите Мои заповеди» (Ин. 14, 15), сказал Христос. ... святой апостол Павел: «Не знаете ли, что тела́ ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?» (1 Кор. 6, 19). ... "и на Страшном Суде будет отвечать перед Богом".
пожилой Петр
А "в чем заключается могущество христианства? Не в соблюдении ли заповедей Божиих?"... «Если любите Меня, соблюдите Мои заповеди» (Ин. 14, 15), сказал Христос. ... святой апостол Павел: «Не знаете ли, что тела́ ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?» (1 Кор. 6, 19). ... "и на Страшном Суде будет отвечать перед Богом".
Гость
И "глава МИД Турции Мевлют Чавушоглу ранее заявил, что его страна вправе изменить статус собора, превратив его в мечеть, без учета мнений других государств". И лучше помолчи, не выступай против вековой истории человечества, так как эта достопримечательность внесена в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.