У Франції вже відкрили пляжі та доступ до водойм
События в миреwww.ukrinform.ua17 мая 2020

У Франції вже відкрили пляжі та доступ до водойм

У Франції у рамках імплементації національної стратегії виходу з карантину дозволили відвідування пляжів і доступ до водойм, водночас ресторани і бари залишаються відкритими.

Відповідні накази підписав міністр внутрішніх справ країни Крістоф Кастанер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Було видано 290 наказів про дозвіл доступу до пляжів, озер та водойм. Це було погоджено відповідно до вимог ретельно відстежувати ситуацію й дотриматись санітарних правил", - заявив глава МВС Франції.

У Франції з 11 травня триває реалізація національної стратегії поступового виходу з режиму карантину.

Поступово відкриваються школи, заклади торгівлі, перукарські салони, заклади органів влади, невеликі музеї та бібліотеки.

Громадянам дозволено вільне пересування. Водночас діє заборона до кінця травня на роботу ресторанів і барів, виставкових центрів, проведення публічних релігійних обрядів. Також уряд забезпечив населення захисними масками, носіння яких є обов'язковим у громадському транспорті.

До 15 червня у країні закриті кордони. Надзвичайний санітарний стан продовжений до 10 липня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!