События в миреbabel.ua28 нояб.

У Франції заборонили дискримінацію за мовною ознакою. Тепер за глузування з акценту передбачено штраф

nk_hauz/-mnd66gc7wnksesnhklb.jpg

У Франції прийняли закон, який передбачає €45 тис. штрафу за глотофобію — дискримінацію за мовною ознакою. Проблему глузування з регіональних акцентів і діалектів порушили після того, як один із кандидатів у президенти на минулих виборах принизив журналістку через її вимову.

Про це повідомляє The Guardian.

У 2018 році ультралівий політик Жан-Люк Меланшон відмовився відповідати на запитання журналістки через її південний акцент, натякаючи на те, що це не французька мова. Після цього випадку парламентарі почали говорити про необхідність покарання за мовну дискримінацію.

Національна Асамблея ухвалила закон, який прирівнює глотофобію до расизму, сексизму та інших форм дискримінації. Голосуванню передувала гостра дискусія, у якій політики з різних регіонів сперечалися щодо важливості захисту акцентів.

Зокрема член парламенту Жан Лассаль із притаманним йому південно-західним акцентом виступив проти законопроєкту та порівняв його з непроханою благодійністю. Проте більшість виступила за — на переконання автора документу Крістофа Узе, необхідність захисту акцентів є «серйозним питанням».

«У той час, коли видимі меншини користуються законним захистом з боку держави, аудіальні меншини є бідними родичами соціального договору, базованого на рівності», — сказав він.

За даними Ouest France, у країні близько 30 мільйонів людей розмовляють з регіональним акцентом. 16% французів страждають при цьому від дискримінації за мовною ознакою.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...