События в миреnewformat.info15 мар.

У Франції задумалися про вихід з Євросоюзу

nk_hauz/-mvpr7defbbjvkyaxe_d.jpg

Франція може вийти з Європейського союзу. Таку думку журналіст Лоран Ерблен висловив зі сторінок видання Le Figaro.

Він вказав на те, що економіка і промисловість в Європі просіли в результаті пандемії інфекції COVID-19, і звинуватив в цьому керівництво Євросоюзу. Воно не робить країнам — членам необхідної підтримки — виділив для допомоги економіці лише близько 300 мільярдів євро проти майже п’ять трильйонів доларів, які виділили влади США.

Також влада ЄС закликають країни скоротити витрати на медицину і знизити заробітні плати медикам і повільно ведуть переговори щодо закупівлі вакцин від коронавирусной інфекції.

Ерблен вказав на те, що приклад Великобританії показав, що вихід з Європейського союзу може бути вигідніше перебування в ньому. Журналіст висловив думку, що прихильники виходу Франції звідти отримали нові аргументи на свою користь. Більш того, на його думку, початок Францією процесу виходу з Євросоюзу є реальним.

💬 Последние комментарии
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Охотник за головами
Все гениальное просто. У стартеров стартапов не было. Была путевка в жизнь. А нужны были, оказывается, стартапов вместо путевок, стимул, мотивация.
Мюколя
тю ишо? треба има вобще все отрезати - а то як
Лейтенант Шмидт
В Афганистане очень похожая ситуация была. Нужно попробовать обратиться в благотворительный фонд Ахметова для сирых и убогих, его ещё часто на канале этого успешного донецкого предпринимателя и эффективного менеджера рекламируют. Пожаловаться, что украинская армия все съедает, а на боевую подготовку и обмундирование с амуницией денег не остаётся. Возможно, благотворительный фонд поможет армии деньгами.
Вперде
Да.
Гость
Красные линии
ALWAS
Ленивый народ. Да и работать коммунисты не дадут. Голодомор повторяется. Каждого, кто работает, готовы раскулачить.
Авторские статьи