События в миреwww.ukrinform.uaApr 29

У Франції затримали колишніх членів італійської терористичної організації

nk_hauz/-mzr70qigt1jzwgfodhr.jpg

У Франції на запит Італії затримали сімох колишніх учасників екстремістської організації «Червоні бригади», які обвинувачуються у терористичній діяльності у 70-80-х роках минулого століття.

Затримання пройшли вранці середи, повідомляє Le Parisien з посиланням на Єлисейський палац, передає Укрінформ.

Загалом Італія передала Франції дані про 200 осіб, які переслідуються за терористичну діяльність у складі «Червоних бригад». Як повідомляється, президент Еммануель Макрон схвалив рішення про арешт 10 колишніх учасників організації, які обвинувачуються італійським правосуддям у скоєнні тяжких злочинів.

28 квітня із цих десяти осіб було затримано семеро. Ще троє перебувають у розшуку на території Франції.

Затримані мають постати перед французьким судом упродовж 48 годин, який повинен схвалити рішення про їхню депортацію до Італії.

Як відомо, Франція згідно із так званою «доктриною Міттерана» від 1985 року (Франсуа Міттеран, президент республіки у 1981-1995 роках – ред.), надала притулок колишнім активістам ультралівих італійських організацій за умови припинення ними екстремістської діяльності. Відтоді французька сторона не видавала Італії учасників «Червоних бригад».

Нині у Єлисейському палаці вважають, що не порушили «доктрину Міттерана», адже затримані обвинувачуються у причетності до скоєння саме важких злочинів, у результати яких загинули люди.

Нагадаємо: «Червоні бригади» – підпільна ультраліва організація, яка діяла в Італії у 70-80-х роках минулого століття. Здійснювала терористичну діяльність методами партизанської війни в умовах міста.

У середині 80-х років після ліквідації організації італійськими правоохоронними органами більшість ультралівих активістів втекли до Франції, де отримали притулок.

💬 Последние комментарии
е
Елена, тупица, ну че ж молчишь про украинские перемоги не рассказываешь???
е
Ну ты тупая, смени методичку.... Уже куча ФАКТОВ и статей опровергающих твой бред..твоя Америка вон даже в пятерку стран с крупнейшими финансовыми запасами не вошла....ну ты тупая...
Елена
Всё там будет в Америке хорошо, никакого заката её не будет,с какого перепуга дураки думают что Америка загнётся,не принимаю,утрясут как всегда,мир никогда не стоял на месте,не бронзовел,да капитализм меняется, Роджер думает что капитализм-святой, двигатель прогресса,а он из нескольких политкоэкономичеких формаций,а перестали печатать чтобы не усугублять ситуацию,паника не нужна,Слава Америке!она первая экономика мира,это что-то да значит,а Роджер мерзавец,это значит что он презерватив.
УПС.
Гейропейская перспектива уже нас. Все в разрухе экологически чистое.
БРЭД
Да надо просто тела в кучу бросать - пусть птицы клюют будет еще чище.
Антиелена
Не , булка-ленка! У тебя точно Роджер в голове вместо головного мозга! И это хорошо! Ревнуешь?)))))))
Антиелена
А в Амэрыке, Ленка- недальновидная белка, вообще перестали публиковать данные о ВВП якобы из-за высоковолатильных переменных в формуле расчета. Когда все хорошо, то публикуют ВВП, когда нет - высоковолатильные переменные, т.е. минус! Ну вот нахрен ты эти высеры свои про амэрыку постишь? Сука, иди разбирайся, тупая ты пи@да!