У Франції зірку Michelin вперше отримав веганський ресторан
События в миреhmarochos.kiev.ua19 января 2021

У Франції зірку Michelin вперше отримав веганський ресторан

У Франціїї веганський ресторан ONA (Origine Non Animale) став першим закладом із зіркою Michelin. Йому також присудили «Зелену зірку» за методи роботи щодо збереження навколишнього середовища, повідомляє The Guardian.

Ресторан відкрився у 2016 році в комуні департаменту Жиронда недалеко від міста Бордо. Щоб відкрити заклад, шеф-кухар та власниця закладу Клер Валле звернулася за фінансовою допомогою до традиційних французьких банків. Але ті відмовили в наданні позики, оцінивши веганську кухню як безперспективний з точки зору бізнесу напрямок. Згодом Валле все-таки відкрила ресторан завдяки отриманому через краудфандінгову платформу фінансуванню і банку Le Nef, який видає гроші на екологічні проекти.

Гід Michelin – найбільш відомий і впливовий гастрономічний рейтинг світу, який випускається з 1900 року. У лютому 2020 року гід Michelin затвердив новий критерій оцінки ресторанів – «Зелену зірку». Цю нагороду отримують заклади, які «взяли на себе відповідальність за збереження ресурсів та біорізноманіття, скорочення харчових відходів і споживання невідновлювальної енергії».

Зараз на сайті гіда Michelin можна знайти 48 ресторанів з позначкою «вегетаріанський». Частина з них входять в гастрономічні гіди Michelin 2019 і 2020 років, а частина – в окремі рейтинги Michelin по містах. Також на сайті Michelin можна знайти 22 ресторани з веганскою кухнею.

Червоний гід Michelin має наступні критерії оцінювання: одна зірка – хороший ресторан в своїй категорії; дві зірки означають, що в закладі відмінна кухня, заради якої можна зробити відступ від маршруту; три зірки – приголомшлива робота шеф-кухаря, заради такого ресторану варто поїхати в окрему подорож.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
nn
)))
Елена
Дело в том что в руководстве России сидят такие вот роджеры,не такие как этот,это так,старший куда пошлют,гавкать там на оппонентов, разгонять краснопузых,а те что с сотнями миллионов и миллиардеюы имеют,вот они и есть слабость России,они в любой момент предадут, простые русские Вани не предадут Родину,а роджеры продадут, история этому всегда учила,они и есть иуды.Америка с нами.
Игбун Хохлов
В 2014 году Хамерика пыталась свергнуть Асада. Асад обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2018 году Хамерика пыталась свергнуть Мадуро. Мадуро обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. В 2020 году Хамерика пыталась свергнуть Лукашенко. Лукашенко обратился за помощью к России. Хамерика осталась в жопе. Вывод: Хамерика - глист.
Елена
У американских ВВС и ВМС несравненно больше и самолётов транспортных и кораблей ,с транспортными кораблями,плюс базы и порты обеспечения везде,тут уж и спорить нечего,в разности потенциалов.дурачина ты простофиля.и мерзавец.
Луна-2
Америке с Россией не дружить. Америке с Россией нужно жить . американцам нас не победить У них запасов может не хватить...
Весёлый Роджер
И тут ты мудак Шмуля, просто русофобный обсерун мудак! Больше не назовешь тебя НИКАК!!! Россия за две недели перебросила 170 000 тыс. солдат с техникой и танками на 7000км!!! А твои "передовые" пиндосы- ОДНУ дивизию везли по Европе целый месяц. Ось воно як, ты всосал пердун мудак?!
Елена
Та Америка,та, Россия не союз,так,тень блеклая,а Америка та ещё сила.