События в миреlenta.ua22 февр.

У ФУКУСІМІ ВИЛОВИЛИ ЗАРАЖЕНУ РАДІАЦІЄЮ РИБУ

nk_hauz/-mu9kgkhi3vktzloq5u6.jpg

Ступінь зараження спійманого морського окуня в п'ять разів перевищує відповідні національні стандарти.

Рибальська асоціація префектури Фукусіма на північному сході Японії вперше за два роки виловила заражену радіацією рибу в місцевій акваторії. Про це в понеділок повідомив телеканал NHK.

Відзначається, що ступінь зараження спійманого морського окуня в п'ять разів перевищує відповідні національні стандарти. У зв'язку з тим, що сталося асоціація прийняла рішення призупинити вилов риб цього виду в водах Фукусіми.

У березні 2011 року через цунамі на АЕС «Фукусіма-1» вийшли з ладу системи енергопостачання і охолодження, сталося розплавлення ядерного палива в трьох реакторах, що супроводжувалося вибухами і викидами радіації в атмосферу. Він заразив великі прилеглі території, звідки евакуювали десятки тисяч людей.

В даний час на АЕС йдуть ліквідаційні роботи, а на повний демонтаж станції буде потрібно не менше 40 років. У постраждалих районах триває дезактивація грунту і різних об'єктів.

💬 Последние комментарии
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?
Весёлый Роджер
НАши это кто Шмуля? С.Семенченко? Чи те, кто побросал своих солдат и дал дёру из котлов? Скики було котлов, эй ТВАРЬ отвечай!? Тварь ты жидозапизденсакая - ТВАРЬ нацисткая!
Весёлый Роджер
Ну да Шмуля, для прапора это недоступно - вин тильки делить могёт и до хаты таскать, несун эбаный ....