События в миреthebabel.com.uaJun 1

У Гонконгу вперше заборонили церемонію памʼяті жертв подій на площі Тяньаньмень

nk_hauz/-m8lti0czkdxn7hbxjox.jpg

Правоохоронні органи Гонконгу заборонили щорічну акцію в памʼять про жертв масових протестів на площі Тяньаньмень у Пекіні в 1989 році.

Про це пише CNN.

Правоохоронці пояснили своє рішення запровадженими через коронавірус обмеженнями. Вони, зокрема, забороняють одночасне зібрання понад 8 осіб.

Один з організаторів заходу, Гонконгський альянс на підтримку патріотичних демократичних рухів закликав жителів відзначити річницю, запалюючи свічки у себе вдома і збираючись групами до 8 осіб.

«Громадяни у місцях, де можливі публічні акції, можуть запалити свічки о 8 годині вечора і провести хвилину мовчання о 20:09, щоб не тільки вшанувати памʼять загиблих, але й вимагати відповідальності за смерть протестувальників», — йдеться в повідомленні альянсу.

Події на площі Тяньаньмень

У першій половині 1989 року на площі Тяньаньмень у Пекіні відбулися масові акції протестів. На тлі погіршення економічної ситуації і обмеження політичних свобод китайські студенти провели низку демонстрацій. 4 червня 1989 року влада вирішила розігнати демонстрації та ввела війська, які з автоматами і танками відкрили вогонь по демонстрантах і тих, хто намагався блокувати просування військових на площу Тяньаньмень. Оцінки кількості загиблих варіюються від кількох сотень до кількох тисяч і тисяч поранених.

💬 Последние комментарии
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!