У Гонконгу вперше заборонили церемонію памʼяті жертв подій на площі Тяньаньмень
События в миреthebabel.com.ua01 июня 2020

У Гонконгу вперше заборонили церемонію памʼяті жертв подій на площі Тяньаньмень

Правоохоронні органи Гонконгу заборонили щорічну акцію в памʼять про жертв масових протестів на площі Тяньаньмень у Пекіні в 1989 році.

Про це пише CNN.

Правоохоронці пояснили своє рішення запровадженими через коронавірус обмеженнями. Вони, зокрема, забороняють одночасне зібрання понад 8 осіб.

Один з організаторів заходу, Гонконгський альянс на підтримку патріотичних демократичних рухів закликав жителів відзначити річницю, запалюючи свічки у себе вдома і збираючись групами до 8 осіб.

«Громадяни у місцях, де можливі публічні акції, можуть запалити свічки о 8 годині вечора і провести хвилину мовчання о 20:09, щоб не тільки вшанувати памʼять загиблих, але й вимагати відповідальності за смерть протестувальників», — йдеться в повідомленні альянсу.

Події на площі Тяньаньмень

У першій половині 1989 року на площі Тяньаньмень у Пекіні відбулися масові акції протестів. На тлі погіршення економічної ситуації і обмеження політичних свобод китайські студенти провели низку демонстрацій. 4 червня 1989 року влада вирішила розігнати демонстрації та ввела війська, які з автоматами і танками відкрили вогонь по демонстрантах і тих, хто намагався блокувати просування військових на площу Тяньаньмень. Оцінки кількості загиблих варіюються від кількох сотень до кількох тисяч і тисяч поранених.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да уж, всё молодею , благодаря твоим стараниям,скоро звание "вечного жида" получу от тебя,ха.совсем больной,математик ,ха.
Елена
Не в розовых,а в голубых кружевных кальсонах,поправочка, козлоослик,ты в каждой дырке тампон, женщина я, маладая и красивая Леночка, сколько тебе писать.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Гость
Петро - за своим поганством присматривай , и не гадь.....
Гость
......снова все загажено .....
Гость
........ и тут нагажено....
Елена
Поэтому Роджер ездит на Мальту,Роджера в предыдущем комментарии забыла написать.
светла
спецназ ВЫМПЕЛ в КРЫМУ в горах уничтожил на месте базу украинских террористов боевиков,окружили и сразу расстреляли на месте,это я точно знаю,рассказал близкий родич,что там служит в спецназе-там было много оружия и взрывчатки--вот так их уничтожают и правильно,а мамки пусть ждут безнадежно своих ублюдков,которые собирались взрывать мирных жителей--пусть с параши спрашивают,где их хиборги--об этом не пишут и не говорит параша !!!И не знают многие -да все не знают в Украине