События в миреsuspilne.mediaJul 22

У Гонконзі відкрили музей мемів

nk_hauz/-mfcfosw3damo2awbxbj.jpg

Сайт 9GAG, створений для обміну гумористичними зображеннями, відкрив в Гонконзі свій музей мемів. Про це повідомляється на сайті торгового центру K11 Art Mall, де розташувалася виставка. Музей мемів відкритий тимчасово, експозиція відкрита для відвідування до 5 вересня.

На виставці представлено понад сто всесвітньо відомих і локальних мемів. Простір поділений на кілька зон: меми розподілені за часом і типом – матеріальні та цифрові меми, інсталяції, відео, тривимірні фігури тощо.

nk_hauz/-mfcfqtjf19usw6panqm.jpg

Також відвідувачам запропонують зробити на тілі тимчасове татуювання з улюбленим мемом, відвідати декілька інтерактивних майданчиків з елементами доповненої реальності, зняти власні фото у форматі популярних картинок з мережі. Для покупки будуть доступні спеціальні картки з героями мемів та інші сувеніри.

Деякі ексклюзивні експонати 9GAG і K11 створили спеціально для виставки. Це настільна гра "Ці меми не належать мені" і NFT-колаж "Ми закохані в меми".

nk_hauz/-mfcfqtyjukr4kamsoxc.jpg

Також організатори проводять конкурс мемів – будь-хто може завантажити авторський мем на свій обліковий запис на 9GAG до 9 серпня. Після цього п'ятеро переможців отримають по $100, а їхні роботи стануть експонатами в музеї.

Деякі зарубіжні ЗМІ вказали, що це "перший у світі музей мемів", але це не зовсім коректно. Як повідомляє онлайн-енциклопедія KnowYourMeme, в серпні 2019 року чиказька художня галерея The 6th Dimension Space + Gallery відкрила власний музей мемів, експозиція якого теж виявилася тимчасовою.

💬 Последние комментарии
Елена
Тебе кружевные трусики предлагаю,пиши адрес,подарок тебе будет.
Елена
Социалку не скажешь? медицину, учёбу,высшее образование бесплатные, ничего не скажешь? да ублюдок?
Елена
Подлизнул как всегда,чумаходик.
Елена
Столыпин пистел как Троцкий,ибо знал что России никто двадцать лет спокойной жизни из внешних игроков не ласт,а говорил он таким идиотам как ты ,вешал плять кретинам лапшу на а у шо и, офигеть с дебилом об за а бы сь,вон отсюда в садик.
Елена
Положительная динамика один процент роста экономики, дурачок ты несчастный,вон у Китае около десяти процентов.чтобы видеть будущее,понимать настоящее,надо знать прошлое и извлекать и из него уроки и из мировой практики тоже ,моделируя это на свои возможности.
Гость
Пердунец неправильным газом ввиду безграмотности полной Шмуля сруля тихо отползает в холодную квартирку , на окружной дождь и дальнобойщики не останавливаются
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."