У Гонконзі відкрили музей мемів
События в миреsuspilne.media5 дней назад

У Гонконзі відкрили музей мемів

Сайт 9GAG, створений для обміну гумористичними зображеннями, відкрив в Гонконзі свій музей мемів. Про це повідомляється на сайті торгового центру K11 Art Mall, де розташувалася виставка. Музей мемів відкритий тимчасово, експозиція відкрита для відвідування до 5 вересня.

На виставці представлено понад сто всесвітньо відомих і локальних мемів. Простір поділений на кілька зон: меми розподілені за часом і типом – матеріальні та цифрові меми, інсталяції, відео, тривимірні фігури тощо.

Також відвідувачам запропонують зробити на тілі тимчасове татуювання з улюбленим мемом, відвідати декілька інтерактивних майданчиків з елементами доповненої реальності, зняти власні фото у форматі популярних картинок з мережі. Для покупки будуть доступні спеціальні картки з героями мемів та інші сувеніри.

Деякі ексклюзивні експонати 9GAG і K11 створили спеціально для виставки. Це настільна гра "Ці меми не належать мені" і NFT-колаж "Ми закохані в меми".

Також організатори проводять конкурс мемів – будь-хто може завантажити авторський мем на свій обліковий запис на 9GAG до 9 серпня. Після цього п'ятеро переможців отримають по $100, а їхні роботи стануть експонатами в музеї.

Деякі зарубіжні ЗМІ вказали, що це "перший у світі музей мемів", але це не зовсім коректно. Як повідомляє онлайн-енциклопедія KnowYourMeme, в серпні 2019 року чиказька художня галерея The 6th Dimension Space + Gallery відкрила власний музей мемів, експозиція якого теж виявилася тимчасовою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Конечно подтверждает, шо Шмули не 57 лет в обед, а все 70 у полдник!
999
"So many monkey business!"
Весёлый Роджер
Шмуля ты уже нас сблизил с Луночкой, не спрашивая? Мы уже вместе у бандеровский Пантеон ходим? Ну ладно, но я тоди лучше её на вулице подожду - пивка там попью. Хотя, а как я туда с Сев.Донца или со свалки попаду, не говоря уже про Париж с круассаном и Вену с кавой - не понятно. Ты же склеротик понапишешь тут бредтины, а потом забываешь шо писал - продажный и ТУПОЙ, свинорылый ты шакал.
Вот так вот
Ответ ,,елены,, подтверждает мою правоту, не так ли?
Луна-2
Ходить к нему и без меня будут, и веники ложить на могилу тоже. Только до определенного момента.-Все течет, все меняется....
Елена
Два весёлых гуся,один белый, другой серый,два весёлых гуся.
Весёлый Роджер
У Шмули е видик Фунай и ящика два плёнок VHS по партейной тематике. Он так настальгирует, вспоминает падла, как он за три ящика ворованной со склада тушёнки и два гуся - усё мог достать!