У Греції кажуть про перемовини з Британією щодо "туристичного літа"
События в миреwww.eurointegration.com.ua9 дней назад

У Греції кажуть про перемовини з Британією щодо "туристичного літа"

У Греції повідомили, що ведуть перемовини з урядом Британії про можливість відновити туристичні мандрівки пізніше у 2021 році.

Про це повідомляє Sky News, пише "Європейська правда".

В ефірі BBC Radio 4's Today міністр туризму Харіс Хеохаріс зазначив, що "сподівається на частково нормальне літо" та що Греція веде перемовини з британським урядом про відновлення туризму.

"Зараз тривають технічні дискусії з метою з’ясувати, чи це можливо. Я дуже сподіваюся, що ми зможемо досягти якогось рішення", - сказав він.

За його словами, в обговореннях фігурують і свідоцтва про вакцинацію від коронавірусу - вважається, що від таких мандрівників можна буде не вимагати негативного тесту для в’їзду.

Водночас міністр зауважив, що ситуація з епідемією постійно змінюється, тож поки нічого не може бути вирішено остаточно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, это речь о твоей супер-пупер Америке или есть еще какая-то?))) Ты тут недавно вовсю доказывала то что американская армия сама-самая.. и? прокомментируй статью, трепло...
е
а ты хоть на один вопрос сама ответила? вечный перевод тем и оскорбления.. хотя чего еще ожидать от тупой дуры
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!