События в миреwww.ukrinform.uaAug 4

У Греції зафіксували температурний рекорд - 47,1 градуса за Цельсієм

nk_hauz/YLnP5OMnR.jpeg

На півночі Греції, у вівторок зафіксовано найвищу температуру в країні, яка досягла 47,1 градуса за Цельсієм.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на видання Ekathimerini.

Рекордно високу температуру було зафіксовано Національною обсерваторією Афін у місті Лангадас, поблизу Салонікі на півночі Греції.

Серед найбільш спекотних цими днями міст Греції також Макракомі в районі Фіотіда у центральній частині країни (46,2°С) та Арфара в Мессінії на південному заході регіону Пелопоннес на півдні країни (46,1°С). Таких високих температур у цей період року не було протягом останніх 30 років.

У столиці Греції, на околицях якої через спеку та вітер виникли масштабні пожежі, найвища температура - 45°С була зафіксована в промислових зонах Аспропіргос та Ахарнон.

Метеорологи попереджають, що високі температури триматимуться і завтра. Температура вище 40 градусів за Цельсієм очікується у багатьох частинах країни, включаючи Афіни (41-43°С), острови центральної частини Егейського моря і острів Крит (40-43°С), східні райони Егейського (42-44°С) та Іонічного (40-42°С) морів.

💬 Последние комментарии
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!
Серж
З 2014 году. Пэрэпрошую, року. Ха. Маргинал.
Нестор Иванович
Проблема с законностью решается элементарно. Отмена чиновников делает ее всегдп законной.