У Грузії готують виставку про карантин і самоізоляції
События в мире10 апреля 2020

У Грузії готують виставку про карантин і самоізоляції

Тбіліська галерея Untitled Gallery почала збирати фотографії для виставки про карантин і самоізоляцію - приєднатися до арт-проекту «Закритий простір» можуть всі бажаючі. «Сфотографуйте свій власний« локдаун », щоб висловити свої почуття, свої фобії або поділитися відкриттями, зробленими в самоізоляції ... Тепер ваше мистецтво і ваша творчість важливіша, ніж будь-коли раніше», - йдеться в повідомленні організаторів .

У Untitled Gallery впевнені, що в такої глобальної ізоляції саме завдяки мистецтву і дизайну вдасться знайти «вихід з дезорієнтуючого теперішнього». У мистецтва завжди була здатність говорити про соціальні проблеми або про можливі рішення у важкі часи. Ця криза не стане винятком. Безіменна галерея приймає фотографії про самоізоляції до 21 квітня. Знімки з роздільною здатністю 300 dpi у форматах pg, png, pdf необхідно відправити на електронну адресу: info@untitled.ge.

Роботи будуть публікуватися на сторінці Untitled Gallery в Фейсбуці. Коли епідемія коронавируса завершиться і всі обмеження будуть зняті, в галереї відбудеться виставка фоторобіт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
супер
гость
Петя, эк тебя как клинит. Слова застряли...
Елена
А ты козлоослик, полный дегенерат.,ха.
Игбун Хохлов
"...а матчи можно будет проводить на аренах «Майнца», «Хоффенхайма», а также в Дармштадте и Висбадене. " Там же курятники, а не стадионы.) Может, они планируют без зрителей играть, но все равно стрёмно. В Москве 4 стадиона высшей категории плюс ВТБ-Арена (!?), куча полей для тренировок. Лучшего места не придумать.
Весёлый Роджер
Луночка привет! Гениально, я не знал про Марс! Спасибо за инфу. И действительно, смотришь на эти безмолвные пустыни Марса - никак шумеры з xoxлами поработали - "волшебные" всё таки у них руки, как у экс-прапора Шмули, всё до чего касаются - у гивно превращается!
Весёлый Роджер
Ермак совсем не идиот, он отрабатывает прикрытие подготовки к НОВОЙ войне! Приказ из Госдепа получен - холопы должны умереть за господство Амэрыки! "...на железнодорожных станциях Зачатовка, Покровск и Хлебодаровка в Донецкой области более 60 тяжелых артиллерийских орудий, в том числе крупнокалиберные 203-миллиметровые гаубицы 2С7 «Пион» и 152-миллиметровые гаубицы Д-20, около 50 ракетных комплексов, 30 танков, более 50 боевых бронированных машин" Сала Амэрыке - доллару Сала!
Игбун Хохлов
Не афроамериканец, а негр. Афроамериканец - это араб-египтянин, который живет в Бразилии.