У Японії на тлі COVID-19 вперше більше ніж за десять років знову зріс рівень самогубств
События в миреua.interfax.com.ua22 января 2021

У Японії на тлі COVID-19 вперше більше ніж за десять років знову зріс рівень самогубств

Кількість самогубств в Японії, що знижувалась десятиліття на тлі дій влади у боротьбі з цим явищем, знову зросла в 2020 році під час пандемії коронавірусу COVID-19, повідомляють в п'ятницю західні ЗМІ з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я Японії.

Так, за попередніми даними відомства, в 2020 році 20 тис. 919 жителів Японії наклали на себе руки - на 3,7% більше, ніж у 2019 році. Водночас, уточнюють ЗМІ, за цей самий період, за офіційною даними, від коронавірусу в країні померли 3 тис. 460 осіб.

При цьому особливо значне зростання рівня самогубств зафіксовано серед жінок і дітей. За вісім місяців 2020 року - до листопада - внаслідок спроб самогубства померли понад 300 школярів, що на 30% вище порівняно з аналогічним періодом 2019 року.

За даними ЗМІ, пік суїцидів в Японії припав на 2003 рік - приблизно 34 тис. випадків, після чого зусилля влади, зокрема щодо смертей від переробок або допомоги людям через онлайн-консультації, дали змогу знизити кількість самогубств.

Раніше психологи в різних країнах попереджали, що на тлі пандемії коронавірусу рівень самогубств у світі може зрости, зокрема, через стрес, економічних негараздів і сімейних проблем, зазначають ЗМІ.

Написать комментарий