События в миреglavcom.ua4 нояб.

У Японії вуличних кішок поселили в офісі для покращення роботи співробітників

nk_hauz/oD4xbsFnR.jpeg

В офісі компанії з Японії тепер мешкають дев'ять кішок, яких підібрали з вулиці, пише World of Buzz. Начальство вважає, що завдяки тваринам співробітники менше нервуватимуть і краще працюватимуть. За даними місцевих ЗМІ, на незвичайний експеримент зважилася компанія, яка займається онлайн-торгівлею. Кішкам дозволено ходити по всьому офісу, залазити на столи та відволікати співробітників під час робочого дня. Керівництво фірми також наголосило, що вихованці підвищили рівень міжособистісних відносин між працівниками. Однак, є і свої мінуси. Виявилося, кішки дуже люблять гризти дроти — тому офісна техніка вже кілька разів виходила з ладу. Крім того, працівникам компанії можна приводити на роботу своїх домашніх тварин, якщо їх нема з ким залишити. Перші підсумки експерименту поки що не підбито, але, за словами людей, вони вже бачать позитивну динаміку.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы, ты чего падла расфилосовствовалась ? Твой удел жевать кизяки и сосать польский вонючий хуй ! Марш на смену на окружной! Может дочка твоя до бандерши там дослужиться !
----
отрицать этого нельзя, даже глупо...
Весёлый Роджер
Особенно " в Европе сложилось наиболее успешное хозяймтвенно экономическое устройство,в" Болгарии, Албании, Румынии, Молдавии и др. странах лижущих более 30 ЛЕТ американську дупу! Пенсия в Болгарии 175 евро, цэ ПЕРЕМОГА за 32 года лизания та смокчания у пиндосов!!!