События в миреua.newsAug 30

У японських експресах з'являться вагони для віддаленої роботи

nk_hauz/q22FEtVng.jpeg

Оператори швидкісних потягів сінкансен у Японії створюють особливі умови для тих пасажирів, які під час поїздки працюють у віддаленому режимі.

Про це повідомляє NHK.

Від жовтня залізничні компанії JR Tokai і JR West надаватимуть один вагон у суперекспресі «Нодзомі» для пасажирів, які працюють у віддаленому режимі. Ці потяги пов’язують такі великі японські міста, як Токіо, Осака і Фукуока.

«У деяких вагонах будуть зняті обмеження на час користування безплатним Wi-Fi, і бездротові сигнали будуть закодовані для гарантії безпеки. Інші додаткові послуги включають м’яку підставку для персонального комп’ютера й особисту перегородку, що відгороджує екран», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що оператори на інших маршрутах сінкансен також тестують подібні послуги.

Як зауважує NHK, ці такі заходи вживаються у зв’язку з тим, що дедалі більше людей обирають гнучкий графік роботи в умовах пандемії коронавірусу. Крім того, залізничні компанії сподіваються повернути пасажирів, котрі здійснюють ділові поїздки, адже пандемія призвела до загального зниження кількості користувачів сінкансен.

💬 Последние комментарии
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...
Кот
Согласен!И не один раз!!!
Елена
У Роджера и его хозяева земля уходит из под ног, меньше они ему платить будут, больше сосать и подставлять на Мальте придётся,уже не только американским,но и другим морякам стран НАТО,хе.
Елена
Такого мерзавца надо было пристрелить,как бешеную собаку.
Кот
Ой,господа гоноровые...Не будите лихо,пока оно тихо!!!