События в миреkontrakty.uaSep 4

У єгипетській пустелі будують нову «розумну» столицю

У новій «розумній» адміністративній столиці Єгипту, будівництво якої триває, використовуватимуть високі технології.

nk_hauz/pgVyIw47R.jpeg

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Reuters. Нову столицю будують у пустелі за 45 км на схід від Каїра. У місті площею понад 700 кв. км зможе проживати 6,5 млн людей. Очікується, що воно відкриється для перших держслужбовців наприкінці цього року. У новому місті жителі використовуватимуть смарткарти й додатки, щоб відчиняти двері та здійснювати платежі. Також вони користуватимуться інтернетом через загальнодоступний Wi-Fi, який поширюватимуть ліхтарні стовпи. Для мешканців створять єдиний мобільний додаток, за допомогою якого вони зможуть оплачувати рахунки за комунальні послуги, повідомляти про скарги й проблеми в різні служби тощо. На кожній вулиці за допомогою щонайменше 6 тисяч камер влада міста відстежуватиме скупчення людей і затори на дорогах, виявлятиме випадки крадіжок, спостерігатиме за підозрілими особами або об’єктами і запускатиме автоматичні сигнали тривоги під час надзвичайних ситуацій. За словами посадових осіб, передові технологічні системи допоможуть скоротити кількість відходів шляхом виявлення несправностей. Також мешканцям дозволять стежити за власним споживанням. "За допомогою свого мобільного додатку громадянин зможе керувати всіма своїми життєвими справами зі свого мобільного телефону", - сказав Мохамед Халіл, керівник відділу технологій Адміністративної столиці міського розвитку (ACUD), військової державної компанії, що будує місто. Він додав, що контракти на технології і зв’язок для нової столиці становлять 640 млн доларів і можуть зрости до 900 млн доларів. Серед партнерів - такі компанії, як Huawei, Orange й Mastercard. Як повідомлялося, уряд Єгипту заявив про плани побудувати нову адміністративну столицю країни у 2015 році. Перенесення столиці з Каїра пов'язане з перенаселенням двадцятимільйонного мегаполіса, кількість мешканців якого, як вважається, протягом 40 років зросте вдвічі. До міста мають переміститися більшість урядових будівель, у тому числі 29 міністерств, уряд та парламент, посольства, а також готелі, торгові центри, парки й навіть 20 житлових районів. Також у місті планується побудувати найбільший у світі парк. Крім цього, планується виділити близько 90 км² для «сонячних ферм» — електростанцій, які отримують енергію із сонячного випромінювання, і побудувати міжнародний аеропорт. У місті також будується хмарочос Iconic Tower, який анонсують як найвищий у Єгипті та Африці.

💬 Последние комментарии
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"
Весёлый Роджер
Да пошёл ты Шмуля на фуй мразь нацисткая! Не нужны твои лживые возгласы. Ты вспомни тварь, как ты радовался як ордынцев в Одессе живьем сжигали, как ты ржал, что бабушки с внуками от 25 кг снарядов хунты по Славянску бежали, как Луганск ракетами обстреляли, а на Зугрэс кассетные бомбы бросали. И НИКОГО не наказали!!! Эй фашист чуешь? - А наоборот всем медали надавали с черепами да грошей бохато на Пьемонт - бандеровские вы мрази!
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдун, то не по адресу ты пиСданул! Вот тут прохунтовский пропа_Хандон Шмуля, он же Червона Жаба, оно же Елена и у него Червони кружевные труселя до колена! Вот он гарно спивает про щирых олигархив! Он их тут восхваляет! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории! «Україна очікує місію МВФ…» як файно звучит, но мабутно правильнее було бы …ни очiкуэ, но «жменьки очкует перед місіей МВФ» – дасть не дасть, чи за тры копы продасть! Сало не роняем эуропиеды, ровными шматами для воров-керивников та рагуль него ховаем!
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...