События в миреdip.org.ua29 дек.

У Єгипті посилять відеоспостереження за туристами. Названо причини

nk_hauz/WD2VD7A7g.webp

У Єгипті посилять заходи безпеки в готелях, зокрема, буде збільшено кількість відеокамер.

Камери будуть на всіх дорогах, проїздах, воротах, гаражах над і під землею, а також у громадських місцях, де збираються туристи: у лобі, ресторанах та барах, на дитячих майданчиках. Мобільні камери встановлять на всіх вхідних групах об’єкта та по периметру огорож, що позначають його територію.

Зазначається, що відеосистема повинна забезпечувати точні зображення всіх відвідувачів та транспортних засобів, у тому числі й у темний час.

Записи з камер спостереження повинні зберігатися на сервері готелю протягом 21 дня та за необхідності бути доступні правоохоронним органам.

Нові вимоги до готелів запроваджуються після отруєння туристів у готелі в Хургаді. Ще однією причиною можна вважати шахрайство з боку гостей. Наприклад, британські туристи, бажаючи отримати страховку, можуть “випадково” впасти на території готелю, заявивши, що послизнулися на мокрій підлозі.

Також в ході останніх інспекцій курортних готелів з’ясувалося, що деякі з них не мають спеціальних кімнат для ізоляції туристів із підозрою на коронавірус чи з легкою формою захворювання. Діяльність одного готелю через це навіть призупинили, а решту готельєрів попередили про необхідність суворого виконання антиковідних протоколів. В іншому випадку ці місця розміщення можуть бути закриті.

💬 Последние комментарии
ХУЦПА В МИКВЕ !!!
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН !!!
выборы-выборы
Выборы - это бл@дский цирк, на котором реальная власть (мафия) с помощью подкупа и фальсификаций подгоняет результат под выгодных бандоте (место которой - на зоне) подставных лиц, которые будут представлять не интересы народа, а интересы мафии. При так называемом "тайном голосовании" невозможно проверить свой голос. Невозможно и доказать, что голос не учтён. После того, как бюллетень попадает в урну, избиратель теряет контроль над своим голосом. Почему нельзя сделать голосование явным и сразу вносить голос на сайт Избиркома, прямо на участке для голосования?
Давид
Слегка поправлю. Думать надо было в 2004 когда майданутым показали слабину, ну а в 14 г уже отгребли по полной.
УПС
Джонсон пусть вечеринки устраивает. А то будет в Британии Чечня или текильная баня.
Серж
Когда мы уже наконец соберёмся Россия, Украина и Белоруссия и дадим этим вонючим Янки люлей?!!!
---
раньше надо было думать-в 2014 году .Кормили майданутых-теперь сами хавайте.Майдан хотите?--получите по полной от не януковича полиции да и нацгвардия тоже из активистов -знают где надавить.
Мразь
Зеля продал все а теперь хлеб подорожал