События в миреdip.org.ua15 дек.

У Єгипті туристи попрямували за незвичайними краєвидами

nk_hauz/emzbSzTnR.webp

Ще один вид туризму почав активно відновлюватися в Єгипті – йдеться про екскурсії повітряними кулями. Тільки за ранок неділі в районі Курна, на захід від Луксора, було здійснено 25 польотів на повітряній кулі. Туристи знову прагнуть побачити неймовірні давньоєгипетські пам’ятки та храми з висоти пташиного польоту.

Як відзвітували місцевим ЗМІ у Федерації компаній, що займаються польотами на повітряних кулях на захід від Луксора, кількість туристів, що піднялися на цих повітряних кулях, становило близько 600 туристів різних національностей.

В основному цей вид туризму популярний у європейців – до міжнародного аеропорту Луксора прибувають рейси з Іспанії та Франції, основна мета туристів – відвідування різноманітних туристичних пам’яток та пам’ятників фараонів.

Зазначимо, що екскурсійний відпочинок у Луксорі нещодавно відрекламували грандіозним шоу – відкриттям 25 листопада алеї Сфіксів між Луксором та Карнаком. Також комбіновані тури Луксор – Хургада відновили туристи зі Швейцарії – це, до речі, перша подорож після десятирічної перерви.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Російсько-українська війна, якої ніхто не хоче? Просто НЕПРАВДА. Росія вже розпочала війну, і робить неабиякі кроки для подальшого її розпалювання
Каменяр
Путин буде розповідати про міжнародне право, яке він грубо порушує ? це в тренді кремлівських довгожителів
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!