События в миреwww.ukrinform.uaApr 23

У Єрусалимі пройшли масові сутички між євреями й палестинцями - є постраждалі

nk_hauz/-myxhegeg3rmkdrcnrax.jpg

У результаті масових заворушень в Східному Єрусалимі в ніч на 23 квітня постраждали десятки людей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Зіткнення відбулися між ультраправими єврейськими активістами, палестинцями і ізраїльською поліцією.

Сотні євреїв-ультранаціоналістів, які кричали «Смерть арабам», зустріли палестинських демонстрантів біля міських воріт Дамаска пізно ввечері в четвер.

nk_hauz/-myxhgel5unuvcq4fxh0.jpg

Поліція, яка намагалася розборонити ці дві групи, застосувала світло-шумові гранати і сльозогінний газ. Було проведено ряд арештів.

За даними палестинського Червоного Півмісяця, щонайменше 100 палестинців дістали поранення.

Як відомо, статус Єрусалима лежить в основі конфлікту Ізраїлю з палестинцями. У місті знаходяться ключові релігійні об'єкти, священні для юдаїзму, ісламу та християнства. Палестинці заявляють, що Східний Єрусалим є столицею їхньої майбутньої держави, і його остаточний статус має стати предметом майбутніх переговорів між палестинцями та Ізраїлем.

💬 Последние комментарии
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.