У Європарламенті хочуть перевірити використання грошей Палестиною
События в миреwww.ukrinform.ua24 мая 2021

У Європарламенті хочуть перевірити використання грошей Палестиною

Європейська народна партія в Європарламенті хоче перевірити, як використовуються гроші, які виділяються на допомогу шкільній системі в Палестинській автономії.

Про це виданню Bild am Sonntag повідомив лідер парламентської групи ЄНП Манфред Вебер, передає Укрінформ.

«Якщо палестинські лідери отримують фінансування ЄС на шкільну освіту, то там мають поважатися також і європейські цінності. Це включає повагу до інших релігій та суверенітету Ізраїлю, а також чітке відмежування від будь-якого терору», - заявив Вебер.

Він зазначив, що найкращим захистом від радикалізації та найкращим способом відкрити майбутні можливості є хороша шкільна освіта. Тому підтримка Євросоюзом цієї галузі на палестинських територіях є принципово правильною, переконаний євродепутат.

Втім, підкреслив політик, кошти ЄС ніколи не повинні використовуватися для антисемітизму.

Тільки з 2017 по 2020 рік ЄС виділив 2,3 млрд євро прямої допомоги палестинцям, це є гроші платників податків громадян ЄС, зазначається у матеріалі. У ньому наводяться кілька конкретних прикладів текстів підручників, які несуть відверто антисемітські месиджі та містять антиізраїльську пропаганду.

Німеччина, як передає Укрінформ, є найбільшим донором гуманітарної допомоги для цивільного населення сектора Гази. Днями міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас заявив, що ця допомога буде продовжуватися та пообіцяв чергові 40 млн євро. При цьому на бік Берліна лунають закиди, що німецька фінансова допомога потрапляє в руки угруповання ХАМАС.

У МЗС запевняють, що «дуже уважно ставляться до таких підозр» і перевіряють кожного року, які чиновники працюють з фондом допомоги і якщо з’являються сумніви, таких людей звільняють.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
неПетя
Голос с того света
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!