События в миреwww.ukrinform.ua19 июн.

У Європарламенті не готові до угоди з Британією "за будь-яку ціну"

nk_hauz/-ma7yjefh_yobvjktcg0.jpg

Європарламент не погодиться на угоду з Великою Британією "за будь-яку ціну".

На цьому у четвер під час пресконференції за підсумками голосування заявив керівник Комітету Європарламенту із закордонних справ Девід Макалістер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Європарламент ухвалив сьогодні переважною більшістю голосів власні рекомендації до триваючих переговорів щодо майбутніх відносин (ЄС) з Великою Британією. Голосування продемонструвало, що Європарламент залишається єдиним, ми твердо підтримуємо нашого головного переговірника від ЄС Мішеля Барньє та його команду. Ця доповідь отримала 572 голоси за, 34 – проти і 91 – утримався", - сказав Макалістер.

Він зауважив, що це рішення супроводжувалося безпрецедентним для підготовки міжнародної угоди рівнем залучення різних комітетів Європарламенту та кількістю проведених переговорів і консультацій.

Голова Комітету наголосив, що рамковою основою для подальших переговорів між ЄС і Великою Британією залишається Політична декларація, яку сторони погодили минулого року. По-друге, Європарламент рішуче налаштований на повну імплементацію укладеної угоди про вихід Великої Британії з ЄС, включаючи всі додаткові протоколи до неї.

"По-третє, європейські громадяни та бізнес хочуть ясності, чого очікувати з 1 січня 2021 року. Ми сподіваємося на краще, але маємо наростити наші зусилля з підготовки до сценарію "без угоди". Європарламент не погодиться на угоду (з Великою Британією) за будь-яку ціну", - зауважив Макалістер.

Він підкреслив, що ця доповідь і позиція Європарламенту будуть хорошим внеском під час розгляду питання про подальші відносини з Великою Британією на рівні глав держав і урядів ЄС, які 19 червня проведуть зустріч у режимі телеконференції.

Як повідомляв Укрінформ, Велика Британія вийшла з ЄС в ніч на 1 лютого цього року. Відповідно до умов Угоди про вихід, британська сторона дотримуватиметься європейського законодавства та міжнародних зобов’язань в рамках ЄС до завершення перехідного періоду, який спливає 31 грудня 2020 року.

Для того, щоб вступити у новий рік після перехідного періоду із ґрунтовною правовою базою подальших відносин, ЄС і Велика Британія мають завершити переговори щодо майбутнього партнерства до кінця жовтня - початку листопада 2020 року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля, ты за свою банку 3-х литровую с Партбилетом и доллярами наворованными беспокойся, ведь придуть "твои" же браты нацики, подвесят тоби за последнее яйко - так ты сам всё отдашь! А вот ты пердун свинорылый Шмуля, знаешь шо цэ таке IMEI? Ну так знай, шо он в сети доступен для всех! Вот таперь сука, бойся стука ночью в дверь... а ведь придут и...
Весёлый Роджер
Хе-Хе Минусик, таперь Шмуля из тоби будэ Плюсик робить! :-)) Ну ты уж звиняй меня, шо тебя внятул ненароком, ну... так получилось! Пишешь ты хорошо, развёрнуто, я бы даже сказал, излишне красиво, для селючих мозгов и бывших прапоров. С таким стилем и не блогер? Да, только не надо тут всякие фэнкси вставлять на англ., там даже факюдеди ны разумЫють! И запомни!!! Всех, кто Шмулю Срулю, вонО же Елена, критикует тут, кто хоть жменьки сумлевается в чарующем пиндосном шляхе до Эуропы, он тут же переводит в разряд алкашей и пыдаров. Так шо готовься, он тебя пид Pont de Bir-Hakeim отправит! :-))
Традиция такая!
Конечно, украинцы недоедают фрукты! Они их НАДКУСЫВАЮТ! Ну традиция такая!
Мяколя
нам требо, тоди ми москалей лазером спалимо
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .