У Європарламенті не готові до угоди з Британією "за будь-яку ціну"
События в миреwww.ukrinform.ua19 июня 2020

У Європарламенті не готові до угоди з Британією "за будь-яку ціну"

Європарламент не погодиться на угоду з Великою Британією "за будь-яку ціну".

На цьому у четвер під час пресконференції за підсумками голосування заявив керівник Комітету Європарламенту із закордонних справ Девід Макалістер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Європарламент ухвалив сьогодні переважною більшістю голосів власні рекомендації до триваючих переговорів щодо майбутніх відносин (ЄС) з Великою Британією. Голосування продемонструвало, що Європарламент залишається єдиним, ми твердо підтримуємо нашого головного переговірника від ЄС Мішеля Барньє та його команду. Ця доповідь отримала 572 голоси за, 34 – проти і 91 – утримався", - сказав Макалістер.

Він зауважив, що це рішення супроводжувалося безпрецедентним для підготовки міжнародної угоди рівнем залучення різних комітетів Європарламенту та кількістю проведених переговорів і консультацій.

Голова Комітету наголосив, що рамковою основою для подальших переговорів між ЄС і Великою Британією залишається Політична декларація, яку сторони погодили минулого року. По-друге, Європарламент рішуче налаштований на повну імплементацію укладеної угоди про вихід Великої Британії з ЄС, включаючи всі додаткові протоколи до неї.

"По-третє, європейські громадяни та бізнес хочуть ясності, чого очікувати з 1 січня 2021 року. Ми сподіваємося на краще, але маємо наростити наші зусилля з підготовки до сценарію "без угоди". Європарламент не погодиться на угоду (з Великою Британією) за будь-яку ціну", - зауважив Макалістер.

Він підкреслив, що ця доповідь і позиція Європарламенту будуть хорошим внеском під час розгляду питання про подальші відносини з Великою Британією на рівні глав держав і урядів ЄС, які 19 червня проведуть зустріч у режимі телеконференції.

Як повідомляв Укрінформ, Велика Британія вийшла з ЄС в ніч на 1 лютого цього року. Відповідно до умов Угоди про вихід, британська сторона дотримуватиметься європейського законодавства та міжнародних зобов’язань в рамках ЄС до завершення перехідного періоду, який спливає 31 грудня 2020 року.

Для того, щоб вступити у новий рік після перехідного періоду із ґрунтовною правовою базою подальших відносин, ЄС і Велика Британія мають завершити переговори щодо майбутнього партнерства до кінця жовтня - початку листопада 2020 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Свое жилье имеют 65% америкосов. Но это тот случай, когда статистика брехливее наглой лжи. Потому, что абсолютное большинство из этих 65% берет жилье в кредит на 25 лет. Фактически квартиры принадлежат банкам, а т.н. "собственник" является не более чем арендатором почти без прав, но с кучей обязанностей. Для сравнения в Румынии, которую, как известно, разграбила кровавая панда Чаушеску, свое жилье имеют 97% населения.
Луна-2
"ЛУЧШЕ УМЕРЕТЬ СТОЯ,ЧЕМ ЖИТЬ НА КОЛЕНЯХ"-я думаю, для Януковича, это было бы самым лучшим выходом из ситуации..ПРЕЗИДЕНТ ДОЛЖЕН ОСТАВАТЬСЯ ПРЕЗИДЕНТОМ, ЛИДЕРОМ В ГЛАЗАХ НАРОДА Иначе какой он президент?
за закон
Ну вот , пожалуйста . Очередное доказательство внешнего влияния на нашу бедолагу Украину . Пока мы будем продолжать выбирать во власть всяких соросят -пидо...сят , порошенковских прихвостней и всякого рода олигархических холуев мы и дальше будем загибаться , чахнуть , короче появится полноценное поколение рабов - хохлов .
Елена
Да уж, всё молодею , благодаря твоим стараниям,скоро звание "вечного жида" получу от тебя,ха.совсем больной,математик ,ха.
Елена
Не в розовых,а в голубых кружевных кальсонах,поправочка, козлоослик,ты в каждой дырке тампон, женщина я, маладая и красивая Леночка, сколько тебе писать.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Гость
Петро - за своим поганством присматривай , и не гадь.....
Гость
......снова все загажено .....