У Європарламенті заговорили про зупинку макрофінансової допомоги Грузії
События в миреwww.eurointegration.com.ua02 апреля 2021

У Європарламенті заговорили про зупинку макрофінансової допомоги Грузії

В Європарламенті заявили, що відмова політичних лідерів Грузії від пропозицій посередника ЄС Крістіана Даніельссона щодо врегулювання політичної кризи може мати наслідки для двосторонніх відносин.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві на сайті Європарламенту.

"Після відмови політичних партій піти на компроміс, лідери Грузії не повинні очікувати від Європейського Союзу повернення до звичних відносин. Зокрема, Європарламент закликає до швидких наслідків щодо фінансової допомоги ЄС, включаючи як призупинення подальших виплат, так і збільшення умов, пов'язаних з макрофінансовою допомогою ЄС та програмами бюджетної підтримки", - йдеться у заяві.

Євродепутати наголосили, що підтримують пропозиції Даніельссона, які він зробив політичним партіям: амбіційні виборчі та судові реформи, змістовний розподіл відповідальності в парламенті Грузії та рішення щодо майбутніх виборів та двох випадків політизованого правосуддя.

"Ми глибоко розчаровані політичними лідерами Грузії через їхню нездатність досягти згоди минулого вівторка, незважаючи на всі зусилля, докладені Європейським Союзом з метою припинення поточної політичної кризи. За цей результат слід звинувачувати як правлячі, так і основні опозиційні партії, які беруть участь у дискусіях, а особлива відповідальність лежить на правлячій партії", - йдеться у заяві.

Депутати також закликали правлячу партію зробити все необхідне для прийняття поточних виборчих та судових реформ у парламенті Грузії та необхідності повного виконання рекомендацій ОБСЄ/БДІПЛ та Венеціанської комісії.

"Ми закликаємо лідерів Грузії негайно вжити заходів. На кону майбутнє відносин між ЄС та Грузією", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, у Грузії закінчилась невдачею вже друга спроба правлячої "Грузинської мрії" та опозиції домовитися про вихід з політичної кризи за посередництва ЄС.

Під час першого візиту Даніельсона, за заявами грузинської опозиції, влада пішла назустріч у декількох важливих напрямках, зокрема щодо керівництва у ключових парламентських комітетах. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Агм ..так счастливо до хочу .Вопрос -они тридцать лет были в составе Украины - и почему сбежали от нее ,от такого евро-счастья и американского благополучия?-Ленок. и второй вопрос -зачем России отдавать то,что построено в годы СССР, и никогда не принадлежало Украине? а именно станция слежения за спутниками под Евпаторией? удобные гавани и стоянки ЧФ-
Елена
Ха
Елена
Моим сефаком и гонореей
Луна-2
Как это -"Донбасс и Крым не будут счастливы без Украины?" Когда они уже счастливы, именно без Украины...А насчет" мертвых территорий" -думаю, он ошибается -Не ту страну назвали Гондурасом...
Елена
Машина не роскошь,а средство передвижения,как Остап говорил.
Елена
В США больше 175 млн.человек уже провакцинировано.
Елена
Ой только не надо за крепостных колхозников,тогда селяне лечиться и учиться в ВУЗах могли, сейчас без денег,фсё.,тоже мне одно считаешь,другое не видишь,в любой город приедь работа ,общага,стала в очередь на квартиру вышла замуж и кравтиру на, сейчас х..й, маленький и висячий, как твой,как бы ты там не хвалился, брехун,а сейчас сто посредников и налоги не особо и стараются не платить,не все ,а часть,но ты наверняка по серой схеме работаешь,х..й по налогам честно платишь,я не говорю что нужно то,а как в Швеции к примеру.