События в миреukurier.gov.uaSep 8

У Європі святкуватимуть культурне різноманіття

nk_hauz/F-lmwGI7g.jpeg

Наступного тижня в країнах Європи розпочинаються «Дні європейської спадщини». Цю спільну ініціативу Ради Європи та Європейської комісії вперше оголосили 1999 року. Одну з наймасштабніших культурних програм спрямовано на популяризацію культурної спадщини у 50 державах, які підписали Конвенцію Європейської ради. Серед цих країн є й Україна. У межах «Днів європейської спадщини» щорічно організовують до 70 тисяч культурних заходів. Цього року ініціатива пройде з акцентом на інклюзивності й різноманітності культурної спадщини, щоб розповісти про переваги взаємодії культур різних країн та окремих громад.

Після року, який минув під знаком пандемії Covid-19, «Дні європейської спадщини» ознаменують також відкриття культурних об’єктів спадщини й дадуть змогу всім охочим зустрітися й дізнатися про цікаві історичні та культурні пам’ятки європейських міст і сіл. У вересні та жовтні пройдуть  виставки, майстеркласи, вистави, екскурсії тощо. Цьогорічні події сплановано так, щоб до них могли долучитися люди із сенсорними або фізичними вадами.

Окрім цього, до просування інклюзивності й різноманітності долучать два європейські проєкти з транскордонної співпраці. Проєкт «Жіноча спадщина», який Іспанія реалізовує в партнерстві з Францією, Італією, Румунією, Словенією та Англією, має на меті досягти більшої рівності між чоловіками та жінками, більшої присутності й помітності внеску жінок у спільну європейську культурну спадщину. Інший проєкт, який влаштовує Шотландія у співпраці з партнерами з Німеччини та України, спрямовано на висвітлення проблеми доступу та участі в спорті.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!