События в миреgreenpost.uaOct 5

У Євросоюзі з'явиться Балтійський енергетичний ринок

nk_hauz/-mipblghxdph2k-qrsvi.jpg

Вітрові електростанції в морі - потужна сила та інвестиції в енергонезалежність. Декларацію про прискорення встановлення нових морських ВЕС у Балтійському морі підписали вісім країн та представники країн Європейської комісії.

Як передає ecotown, Польща, Німеччина, Данія, Швеція, Фінляндія, Литва, Естонія і Латвія погодилися спільно будувати вітрові електростанції.  Крім зобов'язань щодо розширення офшорної (прибережної) вітроенергетики у Балтійському морі, вісім країн хочуть організовувати спільний Балтійський енергетичний ринок (BEMIP).

Спільна робота Польщі, Німеччини, Данії, Швеції, Фінляндії, Литви, Естонії і Латви стосуватиметься питань гібридних морських вітроенергетичних проектів, інтелектуальних мереж, інтеграції енергосистем та цифровізації. Крім цього сторони бажають узгоджувати підходи в плануванні.

"Декларація знаменує собою ще одну віху у енергетичному переході у Польщі і в усьому Балтійському регіоні, - говорить заст. глави WindEurope Малгосія Бартосік. - Уряди вірять у дешеві, ефективні та надійні технології морського вітру в Європі і визнають, що енергія вітру може бути двигуном відновлення Європи, забезпечуючи довгострокове зростання і робочі місця".

Згідно з планами Єврокомісії зі скорочення викидів вуглецю, до 2050 року потужність морської вітрової електроенергетики повинна зрости в ЄС з нинішніх 23 ГВт до 450 ГВт. При цьому ядром європейської вітроенергетики має залишитися Північне море, де до середини століття має працювати 212 ГВт таких потужностей.

Потужності ВЕС у Балтійському морі повинні вирости через 30 років з нинішніх 2,2 ГВт до 93 ГВт.

💬 Последние комментарии
е
В уставе караульной службы чётко прописаны действия по защите охраняемого объекта, коим в данном случае является граница.. Ниже тебе Игбун привёл другой документ... Такие же документы есть у Украины... И то что ты не исполняешь требования пограничников КАРАЕТСЯ одинаково ВЕЗДЕ!
Руслан
С Праздником!!!
Елена
Поздравляю тоже всех.
Гость
А ты каменяр пидарас сделай круиз по Днепру на барже с кавунами . Только не обосрись от халявы
ера
Поздравляю ...ВСЕХ...с Праздником...
Недооцененная современниками личность
Умный мужик! Если тебя банят в чужих социальных сетях, то нужно создать свою!
Игбун Хохлов
Закон РФ от 01.04.1993 N 4730-1 (ред. от 11.06.2021) "О Государственной границе Российской Федерации" Статья 35. Применение оружия и боевой техники Оружие и боевая техника могут применяться также: против лиц, воздушных, морских и речных судов и других транспортных средств, пересекших (пересекающих) Государственную границу в нарушение установленных настоящим Законом правил... КОГДА ПРЕКРАЩЕНИЕ НАРУШЕНИЯ ИЛИ ЗАДЕРЖАНИЕ НАРУШИТЕЛЕЙ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОСУЩЕСТВЛЕНО ДРУГИМИ СРЕДСТВАМИ...