События в миреwww.ukrinform.ua5 июн.

У Іспанії з вівторка відкриються музеї та галереї: вхід безкоштовний

nk_hauz/-m91yam7zynjsz-gmdjf.jpg

Іспанський уряд вирішив з наступного вівторка відновити роботу державних музеїв та картинних галерей.

Про це пише Xinhua із посиланням на заяву міністерства культури та спорту Іспанії.

“Музеї та галереї під управлінням міністерства відкриються для відвідувачів 9 червня, що стане ще одним знаком досягнутого Іспанією прогресу у подоланні коронавірусу”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що до кінця липня вхід до державних музеїв та галерей буде безкоштовним.

”У міністерстві пояснили, що всі тимчасові виставки, які були змушені закритися через запроваджений в Іспанії карантин, будуть подовжені”, - стверджує Xinhua. 

Музеї також запровадять спеціальні маршрути пересування відвідувачів, що дозволять дотримуватися принципів соціального дистанціонування. 

Додамо, що станом на вечір четверга на території Іспанії було виявлено понад 240 тисяч випадків інфікування COVID-19. Недуга забрала понад 27 тисяч життів.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи