События в миреnewformat.info7 дек.

У Кабулі з’явиться представництво Євросоюзу

nk_hauz/n6StJth7g.jpeg

Представництво Євросоюзу з’явиться в Кабулі протягом найближчих тижнів, проте це не означатиме визнання Брюсселем радикального руху «Талібан», який прийшов до влади в Афганістані.

З такою заявою виступила у вівторок на прес-конференції у Єврокомісії представник зовнішньополітичної служби ЄС Набіла Массралі.

«Ми працюємо над тим, щоб забезпечити мінімальну присутність ЄС у Кабулі. Це питання тижнів, а не місяців. І це не знак визнання», — сказала вона, наголосивши, що наразі не може розкрити деталі.

За словами Массралі, мінімальна присутність ЄС у Кабулі потрібна для надання допомоги населенню Афганістану. «Нам необхідно найкращим чином допомагати афганському народу», — додала вона.

Рух «Талібан» розгорнув масштабну операцію щодо встановлення контролю над Афганістаном після оголошення США навесні цього року про рішення вивести звідти свої збройні сили. 15 серпня радикали без бою увійшли до Кабулу, а президент Ашраф Гані залишив республіку. 6 вересня таліби заявили про встановлення контролю над усією афганською територією, а 7 вересня оголосили склад тимчасового уряду.

В Афганістані відбувається стрімке погіршення економічної ситуації: фіксується зростання цін на продукти харчування та паливо, сотні тисяч людей залишилися без роботи та житла, фінансова активність різко знизилася. Вкрай важка ситуація склалася і у сфері охорони здоров’я: спостерігається гостра нестача фахівців, ліків та медичного обладнання.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.