События в миреdilo.net.ua4 нояб.

У Камеруні сепаратисти викрали 11 осіб під час нападу на школу

nk_hauz/-mlh-umbvbhpksaosiei.jpg

Сепаратисти пригрозили паралізувати роботу шкіл, вимагаючи від уряду Камеруну політичних поступок.

На північному заході Камеруну щонайменше 11 вчителів і співробітників початкової школи були викрадені сепаратистами з англомовних районів країни, повідомляє Корреспондент. “Озброєні люди увірвалися в школу в місті Кумбо, вивели групу вчителів і школярів. Потім вони відпустили дітей, сказавши, щоб ті більше ніколи не поверталися до школи, а дорослих забрали з собою”, повідомив місцевий чиновник. У жовтні при відновленні занять в школах Камеруну після скасування ряду обмежень у зв’язку з пандемією коронавірусу діючі в цій частині країни сепаратисти пригрозили паралізувати їх роботу, вимагаючи від уряду політичних поступок. Бойовики 24 жовтня атакували на північному заході Камеруну школу, вбили вісім школярів. З осені 2016 року в двох англомовних провінціях Камеруну почалися заворушення. Наприкінці 2017-го вони переросли в збройну боротьбу, а кілька місяців по тому лідер опозиції Юліус Аюк Табі оголосив себе президентом самопроголошеної “Республіки Амбазонія”. Згідно з підрахунками гуманітарних організацій, в ході зіткнень, що відбуваються з 2016 року  в Камеруні, загинули 3 тисячі людей, ще близько 500 тисяч стали біженцями.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ой йой, диду Шмуля шо с тобой? Наконец-то на родном забрэхал, не выдержал пердучий пархатый шакал! ------------- «Угол Дерибасовской, угол Ришельевской В восемь часов вечера облетела весть: У 70-летнего, деда-старикашки, Шестеро пиндосовцев отобрали честь. Припев: Оц-поц первертоц, Шмулечка здорова, Оц-тоц первертоц, кушает компот, Оц-тоц первертоц, и мечтает снова, Оц-тоц первертоц, пережить налет. Шмуля наш вздыхает, Шмуля наш страдает, Потерял дедуля и покой, и сон. Двери все открыты, но не идут бандиты. Пусть придут не шестеро — хотя бы вчетвером. …. и все гуртом спиваем … Припев. …©»
Луна -2
Чемодан -вокзал -Россия! Говорите вы . Чемодан -вокзал -Европа ! Отвечаем мы. Вы разрушили Страну . Со своей ЕВРОПОЙ. вЫ ВТЯНУЛИ НАС В ВОЙНУ. ходим с голой попой. Это наша УКРАИНА. вам ее не взять Вам же только и осталось. ЗЕМЛЮ ВСЮ ПРОДАТЬ .
е
вот как только ОТВЕТИШЬ на заданные вопросы, получишь ответ на свой.. В порядке ВЧИНЕННЯ как ты САМ хотел...
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
Авторские статьи