События в миреnews.finance.ua19 апр.

У Канаді запускають шість нових програм для іммігрантів

У травні 2021 року в Канаді співробітники життєво важливих галузей економіки, іноземні студенти-випускники та особи, які володіють французькою мовою, отримають шість нових способів отримання постійного місця проживання.

nk_hauz/-mydkfgba4pch933mxcf.jpg

Як повідомляє «Наш Ванкувер», про нові програми оголосив 14 квітня міністр імміграції Канади Марко Мендічіно.

За інформацією видання, три з нових програм дозволять 90 тисячам нових іммігрантів отримати постійний статус в цьому році. Інші три потоки для франкомовних іммігрантів не матимуть часових обмежень.

Нові програми імміграції будуть призначені для тимчасових працівників, які працюють у лікарнях і будинках престарілих (і для тих, хто перебуває на передовій інших важливих секторів), а також для іноземних студентів, випускників канадських навчальних закладів.

Програми будуть відкриті до 5 листопада 2021 року або доти, поки вони не досягнуть свого ліміту.

Ця нова державна програма поширюється на працівників 40 медичних спеціальностей, а також на 95 інших важливих професій в різних сферах, включаючи виробництво і розподіл продуктів харчування.

Щоб мати право на участь, працівники повинні:

  • мати як мінімум один рік канадського досвіду роботи в сфері охорони здоров’я або за іншою попередньо затвердженою основною професією.

Міжнародні випускники повинні:

  • закінчити відповідну канадську програму освіти протягом останніх чотирьох років, але не раніше січня 2017 року.

Випускники і робітники повинні:

  • володіти однією з офіційних мов Канади;
  • відповідати загальним вимогам прийнятності;
  • бути присутнім, мати право працювати (і працювати) в Канаді на момент подачі заяви на отримання кваліфікації.
  • вони також повинні проживати в будь-якій канадській провінції, крім Квебеку.

Протягом наступних трьох років Канада планує прийняти близько 1,2 мільйона нових іммігрантів. Згідно з прогнозами, в 2021 році близько 401 тисяча осіб стануть постійними жителями Канади, але обмеження на поїздки, пов’язані з коронавірусом, все ще діють, що не дозволяє багатьом іммігрувати в Канаду.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.