События в миреwww.ukrinform.ua15 сент.

У Канаді зловмисники зруйнували популярну туристичну атракцію

nk_hauz/-mhdcfcymsheslq0nql2.jpg

Популярну серед туристів канатну дорогу "Sea-to-Sky Gondola" у місті Скваміш у канадській провінції Британська Колумбія вдруге за рік зрізали зловмисники.

Про це повідомили у сквамішському відділенні Канадської королівської кінної поліції, передає кореспондент Укрінформу.  

"Охорона "Sea-to-Sky Gondola" поінформувала поліцію, що канатну дорогу було перерізано, й гондоли впали на землю", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок інциденту ніхто не постраждав, бо він стався пізно вночі у неробочий час.

nk_hauz/-mhdcislpizccrvjwqez.jpg

Генеральний директор канатної дороги Кірбі Браун розповів CBC News, що на камерах відеоспостереження видно, як невстановлена особа пошкоджує кабель. "Ця особа не переймалася власним життям й збереженням кінцівок. Вона хотіла зробити саме те, що зробила, й провела усе швидко й вправно", – сказав Браун.  

За його словами, збитки власників канатної дороги ще не підраховані, але вони, ймовірно, становитимуть 5-10 млн канадських доларів (3,8-7,7 млн доларів США).

nk_hauz/-mhdcia-jx6m_u7zxipg.jpg

Наразі на місці інциденту триває розслідування, поліція частково зупинила рух автомобілів та з використанням собак проводить розшукову операцію. Трос, який обрізали, має товщину 55 мм і здатний одночасно транспортувати 240 людей у 30 гондолах.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо