События в миреwww.ukrinform.ua2 нояб.

У канадській провінції через кібератаку стався збій у медичній системі

Унаслідок кібератаки вийшла з ладу частина медичної системи канадської провінції Ньюфаундленд і Лабрадор.

nk_hauz/1D8spxFng.jpeg

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час пресконференції розповів міністр охорони здоров’я Ньюфаундленда та Лабрадора Джоні Хагі.

“Ми могли стати жертвами можливого кібернетичного нападу сторонніх осіб”, - сказав Хагі.

За його словами, наслідки кібернападу стали проявлятися іще в суботу та вразили “мозок дата-центру”, що підтримує роботу системи охорони здоров’я провінції.

“Нашу систему пошкоджено. Причина та масштаб цього ще не встановлені”, - наголосив міністр.

Унаслідок кібератаки багатьом лікарням провінції довелося скасувати нетермінові процедури та повернутися до паперового документообігу.

Експерти вже працюють над розв'язанням проблеми, однак часових рамок цього поки немає.

“Сподіваюся вирішити це упродовж кількох днів, але слід пам’ятати, що це лише надія, й продовжувати працювати над пом’якшенням наслідків для первинної ланки”, - підсумував Хагі.

Також поки невідомо, чи трапився витік особистих даних пацієнтів.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи