У Каїрі зводять шляхопровід в кількох сантиметрах від житлових будинків
События в миреhmarochos.kiev.ua15 мая 2020

У Каїрі зводять шляхопровід в кількох сантиметрах від житлових будинків

У Каїрі будують шляхопровід, який у соціальних мережах та медіа вже назвали «найгіршим прикладом міського планування». Міст розташовано у лічених сантиметрах від стін четвертого-п’ятого поверхів будинків, повідомляє Arab News.

12-кілометровий міст Терает Аль-Зомор будують у районі Ґізи Аль-Омранея. Єгипетський уряд вважає його вкрай важливим для інфраструктури району. На міст виділено 317 мільйонів доларів. Завершити споруду планують цього року.

У Міністерстві житлового господарства Єгипту заявляють, що чотири житлові будинки було зведено з порушенням норм. Вже є рішення знести їх після того, як завершать шляхопровід. Також запевняють, що мешканцям виплатять компенсації.

У свою чергу, власник однієї з будівель назвав посадовців брехунами і запевнив, що житло є легальним, дозвіл було видано у 2008 році.

Депутат єгипетського парламенту від району Аль-Омранея Мохамед Фуад зауважив, що проєкт будівництва шляхопроводу довгий час гальмувався, а потім несподівано будівництво розвернулося на повну потужність, й реалізація відбувається хаотично.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
а как еще кацапов называть
Ну свинособаки это еще им комплимент.
гость
Так особо и искать не надо. Тех, кто для Украины только хуже - практически всё кодло соросное. А то, что для Украины плохо - всегда для амеров хорошо.
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних
Игбун Хохлов
Роман А.Кристи "Десять негритят" в пиндостане из-за неполиткорректности сначала переименовали "В десять маленьких индейцев", потом в "Десять солдатиков". В последней редакции книга выходит под названием "И никого не стало". ))))))
кипчак
Побед еще нет, а мемориалы штампуют. За что в Украине героями назначают? За разруху, отделение территорий и поражения? Большое видится на расстоянии, По-моему, нынешние "достижения" Украины через десяток лет и в микроскоп не разглядишь,- сплошные провалы, потери и позор.
SARS-CoV-2
Нет негров,нет расизма.
кипчак
Все нормальные такие большевички -разрушить все до основания, а затем..., "кто был ничем, тот станет всем!" Разница только, что не в пломбированном вагоне прислали, а подучили многочисленные "патриотичные" ряды добровольцев, оплатили требуемые услуги - работайте на благо США!