События в миреfbc.ua11 янв.

У Казахстані створюють «народний фонд»

nk_hauz/uQQTNS17g.jpeg

Незабаром у Казахстані запрацює «народний фонд», організувати який доручив президент Касим-Жомарт Токаєв. Повідомляється, що кошти, які надходитимуть до фонду, надішлють на освіту, охорону здоров’я та соціальну підтримку громадян.

Глава Казахстану в рамках виступу в нижній палаті парламенту, що транслюється по відеозв’язку, зазначив, що фінансування «народного фонду» планується здійснювати за рахунок державних та приватних внесків, а також на міжнародному рівні, залучаючи благодійні організації світу. Проте обов’язковими будуть відрахування «оператора лотерейної діяльності, центру обліку ставок та інших монополістів».

Токаєв наголосив, що окрім охорони здоров’я, соціальної підтримки та освіти, кошти також планують направити на будівництво спортивних об’єктів для дітей у всіх регіонах, як містах, так і у невеликих селах.

Подальшими діями парламенту президент назвав – узгодження компаній, готових регулярно та систематично вносити кошти у встановленому річному розмірі.

«Завдяки першому президенту – Єлбаси (Нурсултану Назарбаєву) – у країні з’явилася група дуже прибуткових компаній та прошарок людей, багатих навіть за міжнародними мірками. Вважаю, що настав час віддати належне народу Казахстану і допомагати йому на системній та регулярній основі», — сказав Касим-Жомарт Токаєв.

💬 Последние комментарии
кипчак
Удивительно "добрые" люди американцы. Жизнь не в радость, если никому не угрожать, никого не бомбить и не демократизировать
Зелёный экономист
А импортувала скока? Тоже очень интересно.
Зелёный экономист
А выращивание коки в промышленных масштабах какой эффект даст - вы себе не представляете!
УПС. Маск спасет США он же ТОНИ СТАРК ОЙ ТОНИ МАРС
А титан и уран они где брать будут? На марсе - Илон Маск привезет. Бу га га га.
Игбун Хохлов
5 стадий принятия неизбежного. 1. Отказ. 2. Угрозы.
Весёлый Роджер
ЭЙ МРАЗИ щирые, а как же бандеровские принципы не брать нЫчого у диктатора? А ну да, вы же продажные xoxлы, для вас же предать, як два пальца .босать! Xoxлопы вы у щирых воров-жидов! «Сьогодні, 25 січня, Білорусь почала надавати аварійну допомогу українській енергосистемі.» ЭЙ Шмуля, ну и дэ твоя Амерыка? Чаму кабель не тянет з Балтимору? Да чаго тебя спрашивать, тебе ТВАРИ и ВОРУ - эта Украина по фую! Ты в ней НЕ живешь, а тильки тупых селюков на войну с Россией провоцируешь.
Весёлый Роджер
ОЙ щирый жидяра - запиздеский пыдарас Гивняр, тут опят разбрехался падлюка! Як там на ляховых сортирах? Ты там давно гивно оттираешь? А дупу писли панам добрэ пидставляешь? Ты бы диду Шмулю к себе забрал, а то он маразматик старый, всех тут вашим пархатым долбоЭбизмом заэбал!