События в миреnew-s.com.uaJun 18

У ХОРВАТІЇ ПРОДАЮТЬ 19 ПОРОЖНІХ БУДИНКІВ ЗА ЦІНОЮ 16 ЦЕНТІВ ЗА КОЖЕН ОБ’ЄКТ

nk_hauz/-mcqrbvozuaczobi-ssa.jpg

У місті Леграді на півночі Хорватії продають порожні будинки за копійки. Таким чином місцева влада хоче привернути увагу нового населення, пише Reuters. Загалом на продаж за ціною 1 куна (4,37 гривні) виставили 19 будинків. Акція «Kuće za jednu kunu» доступна для людей молодше 40 років з бажанням прожити в Леграді не менше 15 років. Місцева влада пропонує субсидувати покупку нерухомості в розмірі до 35 000 Хорватських кун (близько 126 000 грн) і компенсувати вартість ремонту на суму до 25 000 кун (близько 90 000 грн). Покупцям будинків влада має намір надати робочі місця у сфері будівництва і туризму.

💬 Последние комментарии
Не Елена
"А вы, друзья, как не садитесь..." (Предлагаю "друзья" поменять на "дерьмо", а "музыкантов" далее по тексту на "руководство").
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил трёх человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ