События в миреdip.org.ua26 дек.

У Хургаді відбулася готельна революція: на курорт вийшла люксова готельна мережа з планами великої експансії

nk_hauz/CpoRTjTnR.webp

У Хургаді відбулася готельна революція: 15 березня 2021 року в Хургаді відкрився перший по-справжньому люксовий готель, орієнтований на вимогливих клієнтів – Rixos Premium Magawish Suites & Villas.

Справді, таких розкішних готелів у Хургаді ще не будували: на березі кращого на курорті піщаного пляжу розташувалися 410 люксів і вілл з власним виходом прямо в басейни, які взимку підігріваються до +28-30 градусів. Для гурманів, крім основного ресторану, в готелі працюють п’ять a la carte з міжнародною, турецькою, бразильською, середземноморською та азіатською кухнями. Шеф-кухар кожного національного ресторану приїхав із відповідної країни та готує для гостей фірмові страви з вишуканою шоу-подачею.

Також для відпочиваючих завжди доступні десять барів, де можна замовити коктейлі, різні алкогольні та безалкогольні напої, для наймолодших гостей працює дитячий клуб Rixy Kids Club, а для дам та панів – дивовижний Anjana Spa. Тут представлені і масажні кабінети, і кімнати для релаксу, і сауни, і термальної зони, є також єдиний в Єгипті турецький хамам. Варто звернути увагу, що готель працює за системою Ultra All Inclusive.

Зупинятись на цьому відома турецька мережа в Єгипті не планує: поряд з Rixos Premium Magawish Suites & Villas орієнтовно у 2023 році з’явиться друга черга готелю, де передбачається великий аквапарк, додатковий номерний фонд та інші об’єкти інфраструктури. Більше того, мережа вже викупила дві нові ділянки на березі Червоного моря трохи на південь, де також планується будівництво люксових готелів, які задають стандарти якості для всього єгипетського готельного бізнесу. Про це журналістам розповів Еркан Йилдирим, керуючий директор Rixos Hotels у Єгипті.

Загалом у країні в найближчі роки Rixos до вже існуючих 4 готелів – а це Rixos Sharm El Sheikh Adult Friendly (Шарм-ель-Шейх), Rixos Premium Seagate (Шарм-ель-Шейх), Rixos Alamein (на курорті Ель- Аламейн на Середземному морі в дельті Нілу), і власне Rixos Premium Magawish Suites & Villas (перебуває в Хургаді в 7 км від аеропорту, і це найновіший з усіх Ріксосів в Єгипті) планує відкрити ще 5 нових готелів, довівши свій єгипетський готельний дивізіон до дев’ять об’єктів. Крім згаданих двох нових готелів у Хургаді компанія розшириться і в Шарм-ель-Шейху, причому одразу на 3 готелі.