У Китаї будують копію "Титаніка" у реальну величину
События в миреwww.depo.ua31 мая 2021

У Китаї будують копію "Титаніка" у реальну величину

У Китаї завершують будувати копію відомого британського трансатлантичного пароплава "Титанік", вартістю 150 мільйонів доларів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на CNN.

"Ми закінчили будівництво головної палуби, залишилося завершити зведення двох з половиною поверхів верхньої", – розповів менеджер проекту Сюй Цзюньнянь.

Завершити будівництво хочуть до кінця цього року. Загалом створення копії "Титаніку" триває вже шість років, що довше, ніж будувався оригінал.

Все – від їдальні і розкішних кают до дверних ручок – виконано в стилі оригінального судна. Інвестор проекту Су Шаоцзюнь надихнуся фільмом 1997 року, у якому йдеться про історію корабля. На його думку, модель має зберегти спогади про легендарний пароплав.

Після введення в експлуатацію, на новому "Титаніку" планують проводити екскурсії, під час яких розповідатимуть про тих, хто вижив або загинув у тій катастрофі.

Як відомо, до моменту введення в роботу "Титанік" був найбільшим судном в світі. Зіткнення пароплава з айсбергом сталося в ніч на 15 квітня 1912 року. Тоді, за різними оцінкам, загинули від 1490 до 1635 осіб. З тонучого лайнера врятувалися 712 пасажирів і членів екіпажу. Уламки нині покояться на глибині 3750 метрів. Згідно з новими даними, до 2030 року їх можуть "з'їсти" мікроби.

Написать комментарий