События в миреmeat-inform.comJun 4

У Китаї будують найбільшу в Азії бійню для свиней

nk_hauz/-m8vxtsv1ufzmrbuzyqn.jpg

Компанія Techbank Food, що займає шосте місце за поголів’ям утримуваних свиней у Китаї, розпочала будівництво забійного підприємства загальною потужністю 5 млн. голів. Бійню будують у китайській провінції Аньхой. Це підприємство буде найбільшою бійнею для свиней в Азії.

Загальний обсяг інвестицій становить 1,35 мільярда юанів (189 мільйонів доларів США). Підприємство має почати роботу наприкінці 2021 року. Завдяки введенню в експлуатацію нової бійні компанія створить 3 тис. нових робочих місць.

Зараз галузь свинарства приносить Techbank близько 75% доходу. У 2019 році було вироблено 2,44 млн. голів свиней, що на 12,43% більше, ніж роком раніше. Мета компанії – виробляти 30 мільйонів свиней на рік. У 2018 році в Techbank заявили, що для досягнення цієї мети збудують 6 забійних підприємств поруч із своїми господарствами, потужністю по 5 мільйонів голів.

Оскільки Китай посилює контроль за перевезенням живих свиней на тлі спалахів африканської чуми свиней, не лише Techbank, а й інші провідні виробники інвестують у будівництво забійних підприємств.

Зараз у Китаї налічується близько 5 тис. забійних підприємств для свиней, і вони працюють лише на 30% від загальної потужності. Компанія Shuanghui, найбільший гравець ринку КНР, у 2019 році забила 13,2 мільйона голів свиней, що складає 53,6% потужності її боєнь.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи