У Китаї будують найбільшу в Азії бійню для свиней
События в миреmeat-inform.com04 июня 2020

У Китаї будують найбільшу в Азії бійню для свиней

Компанія Techbank Food, що займає шосте місце за поголів’ям утримуваних свиней у Китаї, розпочала будівництво забійного підприємства загальною потужністю 5 млн. голів. Бійню будують у китайській провінції Аньхой. Це підприємство буде найбільшою бійнею для свиней в Азії.

Загальний обсяг інвестицій становить 1,35 мільярда юанів (189 мільйонів доларів США). Підприємство має почати роботу наприкінці 2021 року. Завдяки введенню в експлуатацію нової бійні компанія створить 3 тис. нових робочих місць.

Зараз галузь свинарства приносить Techbank близько 75% доходу. У 2019 році було вироблено 2,44 млн. голів свиней, що на 12,43% більше, ніж роком раніше. Мета компанії – виробляти 30 мільйонів свиней на рік. У 2018 році в Techbank заявили, що для досягнення цієї мети збудують 6 забійних підприємств поруч із своїми господарствами, потужністю по 5 мільйонів голів.

Оскільки Китай посилює контроль за перевезенням живих свиней на тлі спалахів африканської чуми свиней, не лише Techbank, а й інші провідні виробники інвестують у будівництво забійних підприємств.

Зараз у Китаї налічується близько 5 тис. забійних підприємств для свиней, і вони працюють лише на 30% від загальної потужності. Компанія Shuanghui, найбільший гравець ринку КНР, у 2019 році забила 13,2 мільйона голів свиней, що складає 53,6% потужності її боєнь.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
бандерос
Больше учений- больше небоевых потерь
бандерос
Вот тебе и союзники. Интересно
Так говорил Регистратура
Самогон есть самогон.
Так говорил Регистратура
Самогон есть самогон.
пожилой Петр
А "в чем заключается могущество христианства? Не в соблюдении ли заповедей Божиих?"... «Если любите Меня, соблюдите Мои заповеди» (Ин. 14, 15), сказал Христос. ... святой апостол Павел: «Не знаете ли, что тела́ ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?» (1 Кор. 6, 19). ... "и на Страшном Суде будет отвечать перед Богом".
Гость
И "глава МИД Турции Мевлют Чавушоглу ранее заявил, что его страна вправе изменить статус собора, превратив его в мечеть, без учета мнений других государств". И лучше помолчи, не выступай против вековой истории человечества, так как эта достопримечательность внесена в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.
Елена
Ты дипломированный мудак,выше я писала за таких как ты,это всё.Ты так ничего примитив и не понял.
Авторские статьи