У Китаї мільярдерів змушують витрачатися на благодійність
События в миреkurs.com.ua10 дней назад

У Китаї мільярдерів змушують витрачатися на благодійність

Китайські IT-мільярдери стали більше витрачати на благодійність. Як пише Bloomberg, через підвищений контроль Пекіна вони змушені жертвувати величезну купу грошей в акціях компаній і відмовлятися від частини власних коштів, повідомляє Лента.Ру.

Наприклад, в липні співзасновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь передав акції виробника смартфонів на 2,2 мільярда доларів двом благодійним фондам - про це сказано в документах Гонконзької фондової біржі. А місяцем раніше власнику сервісу доставки їжі Meituan Ван Сину довелося пожертвувати 2,3 мільярда доларів в цінних паперах компанії власному благодійному фонду - через розслідування китайської антимонопольної служби, яка побачила в опублікованому в соцмережі мільярдера класичному вірші завуальовану критику уряду Китаю.

Також в червні засновник компанії ByteDance (їй належить TikTok) Чжан Імін пожертвував з 77 мільйонів доларів свого стану в освітній фонд у рідному місті, а у квітні власник Tencent Поні Ма виділив 7,7 мільярда доларів з грошей компанії на вирішення соціальних проблем та боротьбу зі злиднями в сільській місцевості.

Зайнятися благодійністю найбагатших людей Китаю змусило посилення репресивних заходів на адресу технологічних компаній. Воно почалося в листопаді, коли фінансова компанія Ant Group мільярдера Джека Ма через антимонопольних розслідувань була змушена відмовитися від IPO.

На початку липня Пекін повідомив, що посилить контроль над фінансовими компаніями та інтернет-платформами, акції яких торгуються на закордонних біржах - владу турбує безпека передачі даних в інші країни. Фахівці вважають, що у зв'язку з цим багато технічних гігантів Китаю відмовляться від раніше привабливого джерела фінансування - розміщення на американських біржах. Нещодавно з розслідуваннями уряду, які призвели до падіння акцій, зіткнулися вийшли на IPO в США агрегатор таксі Didi та розробник програми для пошуку роботи Boss Zhipin.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Mike Morgan
Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan,student Loan, debt consolidation Loan e.t.c. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.