События в миреnerukhomi.ua31 окт.

У Китаї ще більше посилили вимоги щодо будівництва хмарочосів

nk_hauz/38kOfpFng.jpeg

Китайська влада заборонить будівництво хмарочосів у невеликих містах, висота яких перевищує 150 метрів.

Як повідомляє The Guardian, у Піднебесній вирішили боротися з "марнославними" проєктами та з метою розумного споживання енергії. Тепер будівництво будинків, висота яких перевищує 150 метрів, буде обмеженим. Зведення хмарочосів заввишки понад 250 метрів буде заборонено у містах, населення яких не перевищує 3 млн осіб. А у великих мегаполісах кількість висоток понад 250 метрів буде обмежена.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, у липні з'явилося повідомлення, що в Китаї більше не дозволятимуть будувати на території країни хмарочоси, висота яких перевищуватиме 500 метрів. У цій країні знаходиться більша частина всіх найвищих будівель, які є на планеті. Влада країни дійшли висновку, що така тенденція може бути небезпечною. При цьому ринок офісної нерухомості може бути перенасиченим.

Наприклад, 128-поверхова Шанхайська вежа висотою 632 метри є найвищою будівлею Китаю і другою за висотою будівлею у світі. Протягом багатьох років Піднебесна була своєрідним "полем для експериментів" амбітних міжнародних архітекторів, таких як Рем Колхас та Заха Хадід. Однак владам міст стає все важче керувати цими спорудами.

У березні сталася пожежа у багатоповерховому житловому будинку у місті Шицзячжуан на півночі Китаю. А у серпні ще одна сталася у північно-східному місті Далянь у провінції Ляонін. Обидва інциденти викликали інтенсивні обговорення у китайських соцмережах.

У травні 300-метрова будівля в південній частині Шеньчженя почала невідомо чому трястися, через що довелося екстрено проводити евакуацію. У цей час пішоходи розбігалися з жахом, побоюючись потрапити під можливе обвалення хмарочоса. Пізніше з'ясувалося, що струс був спричинений поєднанням вітрів, рухів поїздів у метро та коливанням температури повітря.

В останні роки регулюючі органи відкрито критикували деякі сміливі задуми, називаючи їх "марнославними проєктами", які тільки підштовхують китайські міста до неправильної конкуренції між собою.

💬 Последние комментарии
3020
Главное, что за такие фокусы кто-то сядет, как кончиться срок ЗеНаполеона.
---
тут нечего коментировать вообще-еще при порошенко главное было платить кому угодно лишь бы не России(теперь и Белоруси) хоть даже конченым скакунам понятно что деньги идут в Россию или Белорусь,при чем по ценам которые установили они а не Украина.И не важно что при этом наживаются кто угодно и платит за это народ Украины-главное слава героям.....
кипчак
Верно подмечено российскими экспертами, Китай чихать хотел,на подобную Литве, политическую мелюзгу, делает с ними, что считает нужным Не отличается особым почитанием и в отношении их Карабаса-Бпрабаса (хозяина). А Россия в подобных ситуациях начинает оправдываться, замалчивать или иными способами демонстрировать свою толерантность, высокую политическую культуру, делть вид, что выше недостойных манер и поведения Запада. Хаму нужно давать по рогам, когда он еще только намеревается покуражиться. На примере некоторых "братских" государств видно, к чему приводит снисходительность к слабым и сирым.
е
Елена, про комментирует?))) это тебе не Россию грязью поливать и требовать ответа за события 20-100 давности... Ну?
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется