События в миреwww.ukrinform.ua4 сент.

У Кувейті вперше в історії країни жінок призначили суддями

nk_hauz/-mgmfgmfmkewl5rljbjq.jpg

Вперше в історії Кувейту суддями Касаційного суду країни стали одразу вісім жінок.

Як передає Укрінформ, про це пише Kuwait Times. 

Вісім жінок вчора склали присягу, разом з чоловіками, перед головою Вищої судової ради Кувейту, Касаційного суду та президентом Конституційного суду Юсефом Аль-Мутавою з нагоди призначення їх суддями Касаційного суду. Це перші жінки, які прийняли присягу суддів у Кувейті.

Мутава вказав всім 54 суддям, які вчора склали присягу, на відповідальність, яку вони нестимуть, та обов'язки, яких мають дотримуватися.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Росія знайде привід для розпалювання війни навіть якщо його там немає і бути не може. Згадайте вбитих снігурів, розстріляних під Корсунем кримчан чи розіп'ятого хлопчика. Я вже не говорю про пропагандистські вкиди типу "США будує базу на території 5 гімназії Севастополя"
Каменяр
Російсько-українська війна, якої ніхто не хоче? Просто НЕПРАВДА. Росія вже розпочала війну, і робить неабиякі кроки для подальшого її розпалювання
Каменяр
Путин буде розповідати про міжнародне право, яке він грубо порушує ? це в тренді кремлівських довгожителів
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.