События в миреwww.eurointegration.com.uaJul 21

У Литві з’явиться представництво Тайваню

nk_hauz/-mf4caolat0fz2ichbop.jpg

У Литві офіційно оголосили про відкриття представницького офісу Тайваню.

Як повідомляє "Європейська правда", про це повідомив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

"Вітаю рішення відкрити представницький офіс Тайваню у Литві. Наші народи єдині у відданості цінностям свободи і прав людини. Завдяки тіснішим зв’язкам ми зможемо глибше працювати в економічній, культурній, технологічній та науковій сферах", - заявив Ландсбергіс.

В офіційному повідомленні МЗС Литви зазначають, що отримали повідомлення від Тайпею про відкриття представницького офісу та що він має почати роботу вже цього літа, після прибуття до Литви його керівника.

"Литва планує відкрити торговельний офіс у Тайпеї цієї осені, згідно з урядовою метою диверсифікувати експортні ринки і шукати нових партнерів серед демократичних країн Індо-Тихоокеанського регіону.

МЗС Литви зазнчає, що предствництва Тайваню є вже у 74 країнах світу, у тому числі 18 країнах-членах ЄС. Досі за співпрацю з усіма трьома балтійськими країнами відповідало представництво у Ризі.

Китай вимагає, щоб усі країни, з якими він має дипломатичні відносини, дотримувались принципів "одного Китаю". Це, серед іншого, означає, що вони не повинні встановлювати міждержавні відносини з Тайванем, який Пекін вважає своєю відокремленою провінцією.

З цієї причини ЄС не має офіційних дипломатичних відносин з Тайванем, але взаємодіє з ним через інші формати співпраці.

💬 Последние комментарии
Макс
Политолог Руслан Бортник, украинская власть испортила отношения не только с Будапештом, но и вообще со всеми своими соседями, так что стоит ожидать обострения отношений Киева с Польшей, Румынией, Словакией и Чехией.
Кривляка
ДЕОЛЕГАРХИЗАЦИЯ В ДЕЛЕ. ВАУ ЗЕЛЯ ЭТО КРУТО. Бу га га га га. Ждемс с нетерпением когда ты уже сядешь. вопрос 1-2 годика. И пожизненное увы.
Утиные истории
Если нечто выглядит не как украинец и украинцем себя не считает, то это, вероятно, и есть утка.
наблюдатель
Политолог Руслан Бортник, украинская власть испортила отношения не только с Будапештом, но и вообще со всеми своими соседями, так что стоит ожидать обострения отношений Киева с Польшей, Румынией, Словакией и Чехией.
Гость
И планы Венгрии по возвращению своих «исторических земель» добавляют беспокойства президенту Украины Владимиру Зеленскому, говорится в статье, опубликованной 24 октября в американской газете «Нэшнл Интерест»
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).
Рос
Замашки из прошлого-прибрать или убрать.
Авторские статьи