У Литві з’явиться представництво Тайваню
События в миреwww.eurointegration.com.ua7 дней назад

У Литві з’явиться представництво Тайваню

У Литві офіційно оголосили про відкриття представницького офісу Тайваню.

Як повідомляє "Європейська правда", про це повідомив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

"Вітаю рішення відкрити представницький офіс Тайваню у Литві. Наші народи єдині у відданості цінностям свободи і прав людини. Завдяки тіснішим зв’язкам ми зможемо глибше працювати в економічній, культурній, технологічній та науковій сферах", - заявив Ландсбергіс.

В офіційному повідомленні МЗС Литви зазначають, що отримали повідомлення від Тайпею про відкриття представницького офісу та що він має почати роботу вже цього літа, після прибуття до Литви його керівника.

"Литва планує відкрити торговельний офіс у Тайпеї цієї осені, згідно з урядовою метою диверсифікувати експортні ринки і шукати нових партнерів серед демократичних країн Індо-Тихоокеанського регіону.

МЗС Литви зазнчає, що предствництва Тайваню є вже у 74 країнах світу, у тому числі 18 країнах-членах ЄС. Досі за співпрацю з усіма трьома балтійськими країнами відповідало представництво у Ризі.

Китай вимагає, щоб усі країни, з якими він має дипломатичні відносини, дотримувались принципів "одного Китаю". Це, серед іншого, означає, що вони не повинні встановлювати міждержавні відносини з Тайванем, який Пекін вважає своєю відокремленою провінцією.

З цієї причини ЄС не має офіційних дипломатичних відносин з Тайванем, але взаємодіє з ним через інші формати співпраці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля ты уже нас сблизил с Луночкой, не спрашивая? Мы уже вместе у бандеровский Пантеон ходим? Ну ладно, но я тоди лучше её на вулице подожду - пивка там попью. Хотя, а как я туда с Сев.Донца или со свалки попаду, не говоря уже про Париж с круассаном и Вену с кавой - не понятно. Ты же склеротик понапишешь тут бредтины, а потом забываешь шо писал - продажный и ТУПОЙ, свинорылый ты шакал.
Вот так вот
Ответ ,,елены,, подтверждает мою правоту, не так ли?
Луна-2
Ходить к нему и без меня будут, и веники ложить на могилу тоже. Только до определенного момента.-Все течет, все меняется....
Елена
Два весёлых гуся,один белый, другой серый,два весёлых гуся.
Весёлый Роджер
У Шмули е видик Фунай и ящика два плёнок VHS по партейной тематике. Он так настальгирует, вспоминает падла, как он за три ящика ворованной со склада тушёнки и два гуся - усё мог достать!
Елена
Всё смешал,до кучи.
Елена
Не волнуйтесь Луночка,забальзамируют и музей построенный положат,будете к нему ходить,цветы носить,что помните его ,не забываете.и Роджер с вами тоже ходить будет.